• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Arama sonuçlarınız

1. Anıl efe ggg

Bilim İnsanlarının Özellikleri

Bu videoda bilim insanlarıyla dolu bir kütüphaneye gidilir bakalım çocukların başlarına neler gelecek?
  2. Anıl efe ggg

Sen Dili, Ben dilinin Hayatımızdaki Olumlu veya Olumsuz Etkileri

Sunumuzda sen dili ve ben dilinin hayarımızdaki olumlukları ve olumsuzluklarını topladık ve sizlerle paylaşıyoruz.
  3. Anıl efe ggg

kutup iklimi şarkı

Çık güzel olmuş. Teşekkürler. Özellikle bildiğimiz olunca başka
  4. Anıl efe ggg

Değerler Eğitim Özgüven Raporu

Haber verdiğiniz için teşekkürler hocam
  5. Anıl efe ggg

"Türkiye Cumhuriyeti İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük" Kitap

Türkiye Cumhuriyeti İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük
  6. Anıl efe ggg

5. Sınıf Öğrenciler Yarışıyor Bilgi Yarışması

5. sınıf öğrenciler yarışmamız hazırdır. Oyunumuzda birey ve toplum, kültür ve miras, insanlar yerler ve çevreler, bilim ve teknoloji ünitelerinden sorularımız vardır. Bu yarışma sizi şaşırtabilir. Örnek; 5 puanlık soru seçtiniz biride 25 puanlık soru seçtiniz bunların değeri farklı olabilir...
  7. Anıl efe ggg

Bilimsel Araştırma Basamakları

Teşekkürler hocam !
  8. Anıl efe ggg

5. Sınıf 2. Ünite Uygarlıklar

5. sınıf 2. Ünite Uygarlıklar, hem Mezopatamya uygarlıkları hem de Anadolu uygarlıkları içermektedir.
  9. Anıl efe ggg

Yardım 5. Sınıf Tüm Dersler 2. Değerlendirme Sınavı ÖDSGM

5. sınıf tüm dersler 2.değerlendirme sınavı tüm temel dersleri içerir. https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/
  10. Anıl efe ggg

Yardım 7. Sınıf 2. Değerlendirme Sınavı (ÖDSGM)

7.sınıf 2.değerlendirme Sınavı (tüm dersler ve Ölçme Değerlendirme Ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü) https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/
  11. Anıl efe ggg

25-ERZURUM Tanıtımı

Rica ederim...
  12. Anıl efe ggg

25-ERZURUM Tanıtımı

25-Erzurum diyerek başladık güne. Erzurum un sanatçıları , tarihi ve coğrafi özellikleriyle bu sunuda. Dadaş kenti ERZURUM