tarihci_45 kullanıcısının son içeriği

1. T

MEB Yetiştirme Kursları Yaprak Testi 11 ( Zaman İçinde Bilim 1 )

Üzgünüz! Sayfa Bulunamadı Önceki Sayfa `ya dönebilir ya da arama.
  2. T

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5- Atatürk ilkeleri 6- Dünyada görülen iklimler 7- Osmanlı Devleti'nin kuruluşu 8- Tbmm ye karşı isyanlar
  3. T

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? @ mukankan Haklısın gerçekten ama malesef kimse haline şükretmez oldu ben Türkiye nin bittiği yer Ardahan ın Göle ilçesinin bir köyünde yıllarca çalıştım lojmanda tek başıma kaldım ...
  4. T

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? Tabi branş önemli değil kursa gittim 2 ay kadar (akıllı tahta ve bt formatörlük) oldum ...
  5. T

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? Bu yıl kendi okulumda maaş karşılığı 15 saat giriyorum lisede formatör öğretmen oldum ek ders fullendi ;)
  6. T

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız Bir önceki okulumda 8 yıl çalıştım 2 yıldır da şimdiki okulumdayım ;)
  7. T

Performans Ödevleri Kaldırılıyor

Performans Ödevleri Kaldırılıyor Yıllardır savunduğum bir konu gerçekten angarya en doğrusunu yaptı müdürlük ... :-*
  8. T

Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Görev Alacakların Ücreti

Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Görev Alacakların Ücreti Üye olsam 124 lira Ankara dan kalkıp Manisa ya gittiğime değmez 2.tur ne zaman olur acaba ?
  9. T

sosyal bilgiler branşı üvey evlat mı?

sosyal bilgiler branşı üvey evlat mı? Haberlerinin olmaması mümkün mü sence ? :o!
  10. T

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz 13 ... ::)
  11. T

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... 150 ile Manisa geçin merkezde ilçelerde bile yer bulmanız imkansız feci bir yığılım var zaten branş şişti ders az ... >:(
  12. T

branş öğretmeni kendi dersinde oturma planını değiştirebilir mi

branş öğretmeni kendi dersinde oturma planını değiştirebilir mi Karışamaz bu bir benim insiyatifimdedir herşey Müdürüm veya müfettiş kim olsa müdahale edemez Öğretmenlerin bu şekilde özellikle çocuklar önünde diğer arkadaşlarına terbiyesizlik yapması kabullenilir gibi değil !!! >:(
  13. T

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ Yavuz Selim ...
  14. T

performans görevleri

performans görevleri İlk etapta liselerden başlayarak kaldırılacağı söylendi ama bilmem her an herşey olabilir ... >:(
  15. T

Sosyal Bilgilerde Bilgisayar ve İnternet Kullanım Anketi

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİNİN BİLGİSAYAR VE İNTERNETİ KULLANMA DURUM ANKETİ Yaptım anketin son durumu nedir ?