hercai83 kullanıcısının son içeriği

1. H

LGS Atamın İzinde TEOGUN Pesinde 2.Dönem 6. Denemesi

Hocam bir soruya tekrar bakarmısınız.18.sorudaki b seçeneğindeki ünvanların kullanılması doğru mu yaZıldı yoksa yanlış mı.birde millet egemenliği için halifeliği kaldırmadık mı
  2. H

LGS Atamın İzinde TEOGUN Pesinde 2.Dönem 6. Denemesi

Hocam bir soruya tekrar bakarmısınız.18.sorudaki b seçeneğindeki ünvanların kullanılması doğru mu yaZıldı yoksa yanlış mı.birde millet egemenliği için halifeliği kaldırmadık mı
  3. H

Soruya bakarmısınız acil

Soruya bakarmısınız acil
  4. H

EBA İNKILAP DENEME 3

Arkadaşlar eba 3. Deneme 11. Soruya bakarmışsınız 4.seçenekte bazıları isyan çıkardı diyor hangi cemiyet acaba
  5. H

Takviye Kursu Vermiş Öğretmenlere Ek Ders Müjdesi

Haftalık 8 saat takviye kursuna girdim.normal ders saatimde 28 saat toplam haftalık 36 saat derse girdim.ben planlamayı nasıl alıcam
  6. H

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 4 ::.

====Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG ++++4. Deneme Sınavı 17/11/2014 ==== Arkadaşlar 10.soruyla 14.soruya bakarmısınız.
  7. H

PERFORMANS DOLDURMA( OTOMATİK)

HOCAM GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLAMIŞSINIZ.BU TÜRKÇE İÇİN.KRİTERLERDE KOMPOZİSYON FALAN YAZIYOR.ONU DEĞİŞTİREMEZMİYİZ.ŞİFRE İSTİYOR.ŞİFREYİ VERSENİZ OLMAZ MI.TEŞEKKÜRLER
  8. H

15 ANKET EKSİK SAYIM..

kaldı 11
  9. H

Bu soruya bakar mısınız?

liderligi diyorum
  10. H

2005 ankara gazi sosyal bilgiler mezunu

o zaman bizdede yazıyordur.branş değişikliği için sormuştum.teşekkürler
  11. H

2005 ankara gazi sosyal bilgiler mezunu

arkadaşlar size birsey sorucam.bizim diplomamızda yan alan yazıyor mu.ben almadım.o yüzden bilmiyoru.bilen varsa lütfen yazsın
  12. H

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ OLARAK ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KLÜPLERİNİ KURALIM

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ OLARAK ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE KLÜPLERİNİ KURALIM çok güzel düşünmüşsünüz.bende bu kulübü kuracağım.öğrencilere daha çok faydalı olcağını düşünüyorum
  13. H

ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARI

ARKADAŞLAR SINIFITAKİ SORUNLU ÖĞRENCİLERİ İDAREYE BİLDİRMEK İÇİN DİLEKÇE ÖRNEĞİ LAZIM.SORUNLU ÖĞRENCİLERİ İDREYEMİ YOKSA ÖĞRENCİ DAVRANIŞLARINI DEĞERLENDİRME KURULUNA MI ŞİKAYET EDİYORUZ.DİLEKÇE ÖRNEĞİ VARSA YOLLARMISINIZ
  14. H

gerekli materyaller

arkadaşlar bende sosyal bilgiler dersliği yapmak istiyorum.ancak okulumuzda sosyal bilgiler dersi için kullanılabilecek araç gereç yok.harita bile yok.Müdür benden liste istedi hangi haritaları falan istiyorsun diye.6/7/8 sınıflarda kullanılabilecek haritaları yazarmısınız.en gerekli...