Gani ÇETİNKAYA kullanıcısının son içeriği

1. G

LGS - İNKILAP SÖZLÜĞÜ

güzel olmuş tebrik ederim
  2. G

2017-2018 LGS Deneme Sınavı-1

uzun zamandır gördüğüm YENİ SİSTEME UYGUN ilk deneme diyebilirim. tebrik ederim.
  3. G

TAM MANASIYLA 2018 LGS SINAVI

teşekkür ederim sayın hocam...faydalı olduysam ne mutlu bana...
  4. G

TAM MANASIYLA 2018 LGS SINAVI

Değerli arkadaşlar, ulusal bir yayına gazete denemesi olarak yazdığım aynı anda birden fazla kazanımı ölçen MEB müfredatı ile birebir uyumlu sorularımı sizlerin kullanımına sunuyorum. Telifi tarafıma ait olup okullarınızda fotokopi yapmak suretiyle kullanabilirsiniz. herkese başarılar diliyorum.
  5. G

Kastamonu MEB Deneme Sınavı

sayın hocam cevap anahtarı mevcut mu acaba?
  6. G

LGS KAZANIM SINAVI

SİZE ZAHMET BİR CEVAP ANAHTARI ÇIKARIP BURAYA YAZARSANIZ. HEM DE BEN TEYİT ETMİŞ OLURUM...
  7. G

LGS KAZANIM SINAVI

Değerli Arkadaşlar, sorular, tamamen yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlanmış ve telifi alınmıştır. fotokopi ile çoğaltarak okullarınızda kullanabilirsiniz. herkese iyi çalışmalar.
  8. G

2018 LGS DENEME SINAVI (örnek sorular ile birebir uyumlu, tam manası ile bir sınav klasiği.)

DEĞERLİ HOCAM MESAJINIZI YENİ GÖRDÜM. HALA İHTİYACINIZ VARSA CEVAP ANAHTARINI YOLLAYABİLİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR
  9. G

8. SINIF ÖZGÜN ZOR DENEME SINAVI LGS

13.SORUNUN DIŞINDA DİĞER SORULARI OLDUKÇA BAŞARILI BULDUM. TEBRİK EDERİM SAYIN HOCAM
  10. G

2018 LGS DENEME SINAVI (örnek sorular ile birebir uyumlu, tam manası ile bir sınav klasiği.)

güle güle kullanın arkadaşlar...yeni sorular yazdıkça buradan önce sizinle paylaşıp ardından yayın evine vereceğim. başarılar dilerim
  11. G

ulusal bir yayın için hazırladığım soruları kullanımınıza sunuyorum.