cemil5454 kullanıcısının son içeriği

1. C

Yüzey Şekilleri Yapma ve Boyama Uygulaması

kil mi alçı mı güzel çalışma
  2. C

2017-2018 5.Sınıf 1.Dönem 1.Sınav

Sorular güzel de bu soruları kaç öğrenci yapar
  3. C

29 ekim kutlama programı

emeğinize sağlık hocam
  4. C

2016-2017 Sosyal Bilgiler Dersi I. Dönem Zümre Toplantısı

hocam eline sağlık yalnız çalışma takvimin de tarihler 2017 olarak yazılmamış
  5. C

15 temmuz demokrasi şehitlerini anma töreni

GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİ ŞİİR MEHTER DİNLETİ BİR ŞEHİDİMİZİN HİKAYESİ OKUL PANOSU OLUŞTURMA ANADOLU AJANSININ BASTIĞI DAKİKA DAKİKA DARBE GİRİŞİMİ KİTAPÇIĞINDAN FOTOGRAFLARIN ALINARAK FOTOĞRAF SERGİSİ MUSTAFA YILDIZDOĞANDAN TÜRKİYEM DİNLETİSİ RESİM ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMALARI
  6. C

Sitemizin Portal ve Forum Bölümleri Yenilenmektedir. !!!

15 temmuz konulu seminer çalışmasını alan var mı
  7. C

İtiraz edilen Sosyal Kültürel Alan Sorusuna MEB Yanıtı

İtiraz edilen Sosyal Kültürel Alan Sorusuna MEB Yanıtı İkna olmadım. Soruda bu bilgiye göre verilenlere göre diye düşünecek bir durum yok. çok uluslu= kültür demek bunu EZBER olarak düşünmek mantıksız ne yapalım 2x2=4 eder ezberlemeyelimmi. şıktan çevap bulma bir test tekniğidir. sorunun...
  8. C

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma karne de çıkmıyor bu kitap işi saçma yazmayacağım
  9. C

kurs planı 2014

kurs 2014 678 plan
  10. C

8. Sınıf Proje Ödevleri

8. Sınıf Proje Ödevleri erişim yok
  11. C

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz?

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz? 6. sınıf ipek yolu bitti 7. sınıf buluşlara ıı. dönem başlayacağım 8. sınıf başkent ankara
  12. C

Sosyal Bilgiler Maket Sergisi

Sosyal Bilgiler Maket Sergisi çok güzel olmuş hocam teknoloji tasarım da bile bu kadar olur. fakat maketler biraz zor gibi geldi bana ders işlenişinin önüne geçmemiştir yinede diye düşünüyorum sizin öğrencilerinizden aldığınız dönütleri de merak ediyorum yazarsanız sevinirim
  13. C

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- elinize sağlık inşallah öğrencilerde sizin kadar çalışır