3364946 kullanıcısının son içeriği

1. 3

8.7.1. bulmaca_8. sınıf_T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. kapsam: son ünite ağırlıkllı gibi

8.7.1. bulmaca_8. sınıf_T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. kapsam: son ünite ağırlıkllı gibi not: soruları incelemenizi tavsiye ederim.
  2. 3

6..... 8.3.1. bulmaca. 8.sınıf ya istiklal ya ölüm ünitesi___3364946

8. sınıf İnkılap tarihi dersi, ya istiklal ya ölüm ünitesini kapsar
  3. 3

5.....8.2.1. bulmaca_8.sınıf_birinci dünya savaşı

8. sınıf 1. dünya savaşı ile ilgili bilgileri kapsar.. not: kullanmadan önce soruları inceleyiniz..
  4. 3

BULMACA 8.4.4. ---8. SINIF İNKILAP TARİHİ 1.2.3. ÜNİTE KONULARINI KAPSAR

8. SINIF İNKILAP TARİHİ 1.2.3. ÜNİTE KONULARINI KAPSAR not: önce soruları inceleyin
  5. 3

Sözlü tarih ile ilgili kısa bir anket.

merhaba arkadaşlar. bir eğitimci arkadaşın sosyal bilgiler öğretmenlerinin sözlü tarih hakkındaki bilgileri ile derste sözlü tarih kullanım durumunu belirlemeye yönelik bir çalışması var. Aşağıda verdiğim linkten bu kısa anketi doldurulmasını rica ediyorum...
  6. 3

Yardım: Yüksek lisans tez anketinin doldurulması isteği

Merhaba, yüksek lisans yapan bir arkadaşın "Sosyal Bilgiler Öğretmenlerinin Türkiye'deki Sosyal Bilgiler Eğitimine İlişkin Görüşleri" konusu ile ilgili bir çalışması var. yardımcı olmak isteyen arkadaşların https://goo.gl/forms/1OKLkDGdjFtsLz0h2 linkinden anketi doldurmasını bekliyoruz...
  7. 3

Kitap hediyeli anket çalışması.

anketi doldurmadım fakat burdan bildirdiğim için çekiliş kazanırım herhalde, kesinlikle di mi?
  8. 3

İhtiyaç Belirleme Anketi

arkadaşlar acil yardım ...
  9. 3

inkılap-alan-ilke ilişkilendirme etkinliği

inkılap-alan-ilke ilişkilendirme etkinliği
  10. 3

[move]5. bulmaca...etkinliği...ürettiklerimiz[/move]

5. bulmaca...etkinliği...ürettiklerimiz
  11. 3

bulmaca etkinliği_zaman içinde yolculuk_11.3.2015

can sıkıntı örneği 2 ................. bulmaca etkinliği_zaman içinde yolculuk_11.3.2015 ..................
  12. 3

bulmaca etkinliği_çağdaş Türkiye yolunda atılan adımlar

bulmaca etkinliği_çağdaş Türkiye yolunda atılan adımlar not: soruları kontrol etmeniz tavsiye ederim.
  13. 3

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

m soruya bir bakar mısınız cevap kesinlikle c
  14. 3

5 anket daha

5 anket daha evet bu