Ya İstiklal Ya Ölüm (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Serhat470

Yeni Üye
Üye
Hocam çok güzel bir çalıma olmuş emeğinize sağlık yalnız etkinliklere girdiğimde windows media center çıkıyo onu nasıl açarım.

Serhat470

Yeni Üye
Üye
Hocam çok güzel bir çalıma olmuş emeğinize sağlık yalnız etkinliklere girdiğimde windows media center çıkıyo onu nasıl açarım.

Serhat470

Yeni Üye
Üye
Hocam çok güzel bir çalıma olmuş emeğinize sağlık yalnız etkinliklere giremiyorum ne yapmalıyım

zehra nurcan

Yeni Üye
Üye
bu çalışmada;
Üniteye ait,
ünite başlıkları çerçevesinde 9 Adet pps sunum, 8 tanesi Seyit Ahmet MIRIK 'a ait buradaki sunumlarından oluşuyor.
10 tane içerik dahilinde arşiv videolarından kestigim kutuluş savaşı ile ilgili video.
6 tane çaılşma kağıdı
6 tane 8.sınıf sbs deneme sınavı bulunmaktadır...

arayüz çalışması bana aittir,hem sizi hemde kendimi bir nebze olsun dağınıklıktan kurtarmak adına kullanım kolaylığı açısından tamamını tek çatı altında toparladım... boyutu 153 mb dir exe formatında kaydedilmiştir kurulum gerektirmeden doğrudan çalıştırabilirsiniz... kolay gelsin...

İNDİRME LİNKİ: GÜNCELLENDİ..19.02.2013

http://yadi.sk/d/dq1RmnCb2jgwu

arayüz görünüm :

hocamın güzel çalışmasına yogun ilgiden dolayı sabitliyorum edit :zalatar

sosyalci225

sosyalci225
Üye
bu çalışmada;
Üniteye ait,
ünite başlıkları çerçevesinde 9 Adet pps sunum, 8 tanesi Seyit Ahmet MIRIK 'a ait buradaki sunumlarından oluşuyor.
10 tane içerik dahilinde arşiv videolarından kestigim kutuluş savaşı ile ilgili video.
6 tane çaılşma kağıdı
6 tane 8.sınıf sbs deneme sınavı bulunmaktadır...

arayüz çalışması bana aittir,hem sizi hemde kendimi bir nebze olsun dağınıklıktan kurtarmak adına kullanım kolaylığı açısından tamamını tek çatı altında toparladım... boyutu 153 mb dir exe formatında kaydedilmiştir kurulum gerektirmeden doğrudan çalıştırabilirsiniz... kolay gelsin...

İNDİRME LİNKİ: GÜNCELLENDİ..19.02.2013

http://yadi.sk/d/dq1RmnCb2jgwu

arayüz görünüm :

hocamın güzel çalışmasına yogun ilgiden dolayı sabitliyorum edit :zalatar
açılmıyor ki bu