LGS TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz?

Sahmaran85

Üye
Üye
TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz?

Hocam bizim bölüm için en önemli etken test çözümü 2 3 hafta konuyu anlatıp anahtar kelimeleri verip akıllı tahtadan test çözümü üzerinden ayrıntıya girdim alt yapısı zayıf ve çok dersle ilgili olmayan bi sınıfımın 2. Teog ink. Ortalaması 80 küsür yorum yapacak ve okuduğunu anlayacak seviyeye getirmek önemli başarılar...

Sahmaran85

Üye
Üye
TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz?

Elbette hepimiz test çözümüne ağırlık veriyoruz ama evet hocamın dediği gibi basitten zora gitmeli çözebildikçe seviyorlar dersi

tuncay59

İSTANBUL/ Beykoz
Üye
En az soru yapacak olan 3-5 öğrenciyi başka okula gönder ortalama yükselecektir.

A.Samet SAĞLAM

Çalışkan Üye
Üye
En az soru yapacak olan 3-5 öğrenciyi başka okula gönder ortalama yükselecektir.
Senin gibi düşünen öğretmenler yüzünden eğitim bu halde. Özellikle iyi öğrencleri çeşitli alevere dalavere ile okuluna alıp sonra başarısı düşük olanları geri gönderen zihniyetle daha ne kadar ilerlenir.Ayıp ayıp utanın...:mad::mad::mad:

tuncay59

İSTANBUL/ Beykoz
Üye
Senin gibi düşünen öğretmenler yüzünden eğitim bu halde. Özellikle iyi öğrencleri çeşitli alevere dalavere ile okuluna alıp sonra başarısı düşük olanları geri gönderen zihniyetle daha ne kadar ilerlenir.Ayıp ayıp utanın...:mad::mad::mad:
Yahu nereye götürdün konuyu böyle...Her sınıfta, yukarıya götürmenin mümkün olmadığı öğrenciler varlığını kabul edersiniz .Bunların fazla olması halinde sonuç düşük oluyor , bunu söylemeye çalıştım.Bu durum ekonomi ve kültürle ilgili , kolay aşılmaz.Ben de Anadolu kırsalında çalıştım,gerçekleri gördük ve yaşadık...