1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Yolumuz Sivas'a Düştü

'Türk Tarihinde Yolculuk' forumunda erkanisanmaz tarafından 21 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    3,101
    Ödül Puanları:
    113
    Sosyal Bilgiler 7. Sınıf Türk Tarihinde Yolculuk Ünitesi Yolumuz Sivas'a Düştü Sunusu 5 Kazanım ( Şehir incelemesi yoluyla. Türk kültür, sanat ve estetik anlayışındaki değişim ve sürekliliğe ilişkin kanıtlar gösterir) için hazırlanmıştır

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 22 Aralık 2016
    muratakbas42 bunu beğendi.
  2. demos72

demos72 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür ederiz.çalışmalarınızda başarılar dileriz :)

3. küçük sosyalci

küçük sosyalci Hepimiz Bu Vatanın Eladıyız!!!... Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    hocam yapmayın büle hep sınava büle calıstım 95den asagı almadım gold uye nasıl olacagım bilmeom süle yapmasanız yarısında konunun ne güsel gedeodu sınava hazırlanaom ama ben burdu yha...

4. GOCMAR

GOCMAR Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    HOCA SUNULARIN HARİKA YENİ BİR YOL AÇTIN BİZLERE EMEĞİNDEN BİZİ MAHRUM ETME DEVAMINI DİLER BAŞARILAR DİLERİM

5. kesf_i_alem

kesf_i_alem Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş