Yıllık Çalışma Programı

þahinþahin

Üye
Üye
Arkadaşlar İ.K.Y.'nin 35.maddesine göre" Aynı dersi okutan yalnızca bir alan öğretmeni olması durumunda zümre öğretmenler kurulu toplantısı yapılmaz. Ancak bu öğretmenler kurul kapsamında yapacakları çalışmalara yıllık çalışma programında yer verirler." ifadesi yer almaktadır. Buna göre okulunda tek olarak çalışan Sosyal Bilgiler öğretmeni zümre öğretmenler kurulu toplantısı yapmayacaktır.Yıllık çalışma programı hazırlayan arkadaşlar varsa bizlerle paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

yas_yuk

Yeni Üye
Üye
yıllık çalışma programı

ben de yıllık çalışma programı arıyorum. Tecrübeli arkadaşlar burada paylaşırsa sevinirim...

kkaynar

Yeni Üye
Üye
yıllık çalışma programı

arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar benim hazırladığım yıllık çalışma planı bende okulda tek sosyal bilgiler öğretmeniyim umarım işinizi görür

Ekli dosyalar

• ÖĞRETMEN YILLIK ÇALIŞMA PROG. 2011-2012.doc
    432.5 KB · Görüntüleme: 667

kkaynar

Yeni Üye
Üye
yıllık çalışma programı

güncelleme

Ekli dosyalar

• ÖĞRETMEN YILLIK ÇALIŞMA PROG..doc
    425 KB · Görüntüleme: 352

eb-ru

Çalışkan Üye
Üye
hocam bu sekılde kullanıgım bır planım var ama bu yılınkını henuz guncellemedım kulup sınıf vs bellı olmadıgı ıcın tabı performans vs olmucagı ıçin onları sılersınız ama taslak bu sekıl hocam umarım faydalı olur sınav tarıhlerını kendınıze gore guncellersınız hocam ben haftaya her sey netlesınce hazırlayıp eklıcem zaten

Ekli dosyalar

• 2013- 2014 SOSYAL BILGILER-ebru.xls
    67 KB · Görüntüleme: 382
  • 2013- 2014 SOSYAL BILGILER-1.xls
    58.5 KB · Görüntüleme: 286