Yaşanmış Komik Olaylar (varsa Sizde Ekleyinn)

Gani ÇETİNKAYA

beni kullanmayın sizi ben kulanırım...
Üye

askerliğimi tecil edeceğim şubede sıra bekliyorum.önümde iki teyze birinin oğlu askerdeymiş maaş için başvuru yapıyorlar.memur asker olan çocuk hakkında sorular soruyor kulak kesildim memur soruyor: teyze oğlun herhangi bir müzik aleti kullanabiliyor mu? ha yavrum ewet teyip çalıyor ama o da çok eskiydi bozuldu...sırayı filan terkettim....::::))))

dervisyoldas

Üye
Üye

yazılı sorusu boş cuvallara yenilenebilir ve yenilenemeyen enerji kaynaklarını yazınız.kız soruyu yanlıs okumus öğretmenim hani rüzgar esiyor bizde agzımızı açıyoruz rüzgarı yemiş oluyoruz bunun gibi mi..gülmekten verdiğim cevap ye kızım ye ne yemekle rüzgar biter nede rüzgar yemekle sen doyarsın...

zeynek66

Yeni Üye
Üye

SINIFTA ÜZGÜN OLDUĞU HER HALİNDEN BELLİ OLAN ÖĞRENCİ BANA ( ÖĞRETMENİNE) HOCAM," BANA KAFAMI DAĞITACAK BİR ŞEYLER SÖYLER MİSİNİZ".DİYE BİR ŞEY SÖYLEDİ. CEVAP: BALYOZ

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye

Yıllar önce Artvin'de görev yaparken 6. sınıf Sosyal Bilgiler yazılısında Coğrafi Konumun hangi şekillerde ifade edilebileceğini sormuştum. Soru öncülünde Matematik konumu verdim ve özel konumu istiyorum. Öğrencilerimden birkaçı özel konum yerine, Türkçe konum ve Bilişim konum yazmışlardı. :)
Yaklaşık 1 ay önce yaptığım bir yazılıda "ülkemizin matematik konumunu" sormuştum, yine 6. sınıflardan bir öğrencimin verdiği cevap aynen şöyle "Matematik dersi zevkli ve güzel geçiyor" :)

özsosyalci

Yeni Üye
Üye

sınıfta fazla konuşmayan öğrencime hadi sen anlat dedim(konu lale devri yenilikleri)çocuk şok oldu
ne anlatayım hocam
fıkra anlat
tamam.bilmece bildirmece el üstünde kaydırmaca
fıkramı bu şimdi(yani bilmece bu demek istemiştim cevaba koptum
hayır hocam sabundur:))