yaşadığım komik olaylar rezil oldukları gülmektek Kırılacaksınız (sizde ekleyin)

merveelik

Üye
Üye
<<< alışveriş merkezinden adam çıkarken ben girmem adamın yanlış kapı demesi rezillik dizboyu

<<< Fenerbahçe Beşiktaş maçında Beşiktaşın taraftarlarının yanında yer kalmadığı için Fenerbahçelerin yanına oturdum Beşiktaş gol atınca ''GOOOOLL'' diye bağırmam ve kendimi hastanede bulmam (BAYILDIĞIM İÇİN KURTULMUŞUM)

<<< Bir gün okulda fen hocası gelmemişti ve müdire girmişti (cadolozun tekiydi) müdireye bir arkadaşım Türkçeden (vitaminden giriyoduk ) anlatım bozukluklarını açarmısınız demişti (vitaminde konu konu gözükmediği için ) hoca kızıyormuş söylediği sözlerde şöyle tabi canım siz ne istersiniz gibi laflar ediyordu en sonundada siz ne istersiniz onu açarım söylemeniz yeterli dedi bende o anda anlatım bozuklukları diyince hoca bana bir bakış attı s*çtım altıma.

<<<bu bir arkadaşımın başına geldi . okula gelirken kamyona çarptı yere düştü biz arkadaşımın yanına gidiyoruz arkadaş yanımıza geliyor biz noldu iyimisin kamyon çarptı diyince arkadaşım yerde baygın :)

SİZDE EKLEYİN VE YORUM YAPIN YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ MUAH :) :D ;D ;) :) ::) :p :-[ :-X :-\ : :-*

muhammedemin

Yeni Üye
Üye
yaşadığım komik olaylar rezil oldukları gülmektek Kırılacaksınız (sizde ekleyin)

çok komik anılarınız var :)