Uzaktan Eğitimle Dama Antrenörlük Belgesi

The Name Of The Rose

Çalışkan Üye
Üye
DAMA FEDERASYONU UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI
DAMA ANTRENÖRLÜK SEMİNERİ

*Uzaktan Eğitim Programımız 2 bölümden oluşur.Slayt ve Videolardan oluşmaktadır. Eğitim sonunda kursiyerlere "DAMA ANTRENÖRLÜK" belgesi verilecektir.

* Bu belgeyle Halk Eğitim Merkezleri bünyesinde idareci ve öğretmenler okullarda öğrencilere yönelik ek ders karşılığı haftada 10 saate kadar kurs verebilir

* Dama modülü milli eğitim bakanlığınca 56/280 saatleri ve çapraz dama 80/200 saatleri olarak kabul edilmiştir.Bu saatleri arasında kurs açabilirsiniz.MEB Hayat Boyu Öğrenme genel müdürlüğünün sitesinden bakabilirsiniz.

* Tüm Dama turnuvalarına antrenör ve hakem olarak katılabilirsiniz.

* Diğer federasyonların almış olduğu vize ücreti bizde yoktur.

* Antrenörlük belgesi TÜRKİYE dışında 70 ülkede de geçerlidir.

Başvurunuzun tamamlanabilmesi için;

Online başvuru yapıldıktan sonra ücretin yatırılması gerekmektedir.

GEREKLİ EVRAKLAR:

1- 3 adet vesikalık fotoğraf
2- 1 adet kimlik fotokopisi
3- Belge Ücret Dekontu ( Belge ücreti 150 TL'dir.)

Evrakların kargo yoluyla adresimize göndermeniz gerekmektedir.Adresimiz iletişim bölümünde yer almaktadır.

Not: İnternet bankacılığı kullananlar EFT olarak gönderebilirler. İnternet bankacılığı kullanmayanlar ATM'lerden belge ücretini yatırabilirler.

*Dama Federasyonu Antrenörlük kursuna aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

*Dama Antrenörlük Kursu için 3 fotoğraf kimlik fotokopisi ve belge ücreti(150 TL) dekontu gerekmektedir.Bu evrakları uzaktan eğitimi aldıktan sonra kargoyla göndermeniz gerekmektir.

*Başvuru yaptıktan sonra çıkacak hesap adresini not alınız ilgili hesaba ücretinizi yatırınız.

*Belge ücretini yatırdıktan sonra mutlaka ödeme bildirimi sayfasını doldurarak dekontu yükleyiniz.

*Kursla ilgili kayıt onayı ve diğer bilgiler telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

*Belge ücretini yatırdıktan sonra şifre gönderilecektir. Bu şifreyle eğitiminizi istediğiniz zaman girip tamamlayabilirsiniz.Eğitimimiz slayt ve videolardan oluşmaktadır.Zamandan bağımsız kendiniz girip bitirebilirsiniz.Eğitim bittikten sonra evraklarınızı kargoyla adresimize göndermeniz gerekmektedir.Evraklarınızın ulaşmasından hemen sonra belgeniz kargo ile adresinize gönderilecektir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ http://www.damaakademi.org/?pnum=5&pt=SEM%C4%B0NER%20KAYIT

Kaynak: http://www.damaakademi.org/