1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

TRT4 10-14 EYLÜL 2007 canlı yayın raporu-acil yardım-

'Seminer Çalışmaları' forumunda madi tarafından 11 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    selam 10-14 eylül arası trt 4 de izlenecek programla ilgili rapor hazırlamamız gerekiyor aynı görevi üstlenecek arkadaşlar varsa haberleşelim hatta 5-7 eylül de de olan bu programı izleyip rapor hazırlayan varsa ve paylaşırsa seviniriz teşekkürler yeni olduğum için görev bana kaldıı

2. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    3,098
    Ödül Puanları:
    113

Ben izleyemedim Eğer izleyen ve rapor tutan arkadaş varsa ve paylaşırsa memnun oluruz

3. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18

biz de yarın izlemeye başlıyoruz rapor tutan unutmasıın

4. arion_last

arion_last Misafir Ziyaretçi

hocam maaşın yarısı senin :-[ ama tamamını almak istersen 14 eylül e kadar olan raporları da sunsan züperrr olurrr minettarız emeğin için

5. optimist

optimist Misafir Ziyaretçi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş