1. Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

TC İNKILAP TARİHİ 17-21 EYLÜL-GÜNLÜK PLAN

'1. Ünite Günlük Planları' forumunda smokeramazan tarafından 10 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

1. smokeramazan

smokeramazan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    227
    Ödül Puanları:
    33
    Değerli zümrelerim,madem ki buradan sürekli bir şeyler(deneme-slyat-plan vb) alıyoruz.Ben de karınca kararınca bir şeyler ekleyeyim dedim ve bu seneki 8.sınıf günlük planları hazırlamaya karar verdim.Mümkün mertebe hafta başlamadan eklemeye çalışacağım oluşturduğum günlük planları.Her türlü eleştiri ve tavsiyeye sonuna kadar açığım.Malatya'dan bütün sosyalcilere hürmetler saygılar

Ekli dosyalar:

neblina, eren444, cam09 ve 44 kişi daha bunu beğendi.
  2. zeki doğan

zeki doğan Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    709
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel ve ayrıntılı hocam, emeğinize sağlık...

smokeramazan bunu beğendi.
  3. smokeramazan

smokeramazan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    227
    Ödül Puanları:
    33
    Teşekkürler hocam.Uzun zamandır yapmıyordum.Gide gide daha iyi olur.Bu da fena olmadı,en azından işimizi görür gibi..

4. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    7,023
    Ödül Puanları:
    113
    Elinize sağlık hocam. Yeni müfredatla birlikte döküman açısından eksiklik çok Bir eksikliği gidermeye çalışmanız güzel bir şey

5. 01fatih

01fatih Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler hocam

smokeramazan bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş