Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

ýnurgultop

Yeni Üye
Üye
slm arjadaşlar ben de 2002 Burdur Eğitim mezunuyum 3yıl Burdur 'un ağlasun ilçesinde 2yıl Kahramanmaraş şimdi ise bucak merkezdeyim herkese slm

k_s_zeybek

Yeni Üye
Üye
ben de 2005 mezunuyum. halen burdur- bucak özel yıldız ilköğretimde çalışıyorum.

öyküm

Yeni Üye
Üye
Ben de 2003 sosyal bilgiler mezunuyum birinci öğretim şu an bucakta çalışıyorum 3 yıl oldu sözleşmeliyim.hernekadar burdur küçük bir şehir olsa da burda yaşaması çok güzel.Nurfettin hoca yıldırım hoca zafer hoca hepsini yeri ayrıdır bende de.yazılanları okuyunca bir an çok heyecanlandım çok özlemişim.Burdurda oldğum için şanslıyım hala görüşüyorum hocalarımla.Şu an üniversite okadar değişmişki biizm zamanımızdaki gibi değil.Artık bir sineması bile var:)Ama herşeye rağmen güzel günlerdir 6 yıl olmuş mezun olalı zaman çok çabuk geçiyor..Burdur mezunu bütün arkdaşlara selamlar..

öyküm

Yeni Üye
Üye
elif merhaba kaç yıl oldu görüşmeyeli seni burda görmek ne güzel.ben yeşim aynı sınıftaydık beni hatırlarsın burdurdan olan birtek ben vardım sınıfta.evlerimizde yakındı.eğer okursan bu mesajı bana telefon numaranı gönder mesajla siteden.