Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

ekici58

Üye
Üye
MERHABA HAYAT YOLLARI BURDUR KAVŞAĞINDA KESİŞEN SEVGİLİ MESLEKTAŞLARIM,BEN 2006 2. ÖĞRETİM A ŞUBESİNDEN MEZUNUYUM.ŞUAN DA ŞIRNAKTA GÖREV YAPIYORUM,AYNI ORTAMLARI PAYLAŞTIĞIMIZ ARKADAŞLARLA BULUŞABİLMEK GÜZEL.KONUYU AÇAN ARKADAŞA TEŞEKKÜRLER...
BÜTÜN HOCALARIMIZ İYİDİ AMA TARİH ABDURRAHMAN ÇORAKTAN ÖĞRENİLİR.COĞRAFYA HOCALARIMIZ ÜSTAT KİŞİLERDİ.NURFETTİN HOCANIN PANÇO KILIKLILAR LAFINI BİLE ÖZLEDİM...

denizsosbil07

Üye
Üye
Sizlerlede burada buluşmak ve eski güzel günleri yadetmek güzel gerçekten.. Burdur Eğitimden mezun olmak bir ayrıcalık derlerdi şimdi bunu daya iyi anlıyoruz galiba

eresin

Üye
Üye
Hayatımın en berbat 4 yılı Burdur Eğitimde gectii.Onun için ne burdur u nede burdur eğitimi arıyorummmmm.Fakülteden çok orta öğretim kurumunu andırıyor.Tek fark asılan tabelaaaa

denizsosbil07

Üye
Üye
eresin' Alıntı:
Hayatımın en berbat 4 yılı Burdur Eğitimde gectii.Onun için ne burdur u nede burdur eğitimi arıyorummmmm.Fakülteden çok orta öğretim kurumunu andırıyor.Tek fark asılan tabelaaaa
eresin burdurda ve okulda yaşadığımız olumsuzlukları sıralayacak olursak belki benimkiler senden fazla bile çıkabilir. ancak burada bir amaçta özlemleri dile getirmek. ha özleyecek hiç mi birşey yaşamadın?. eğer dört sene boyunca hayırlayacak hiçbir güzel anın yoksa ozaman bence dönüp kendi yaşantını bi sorgulamalısın sorun sendedir büyük ihtimal. yoksa sosyal aktivite yönünden zayıf eğitim kalitesi pekte süper olmayan bi kurumu tabulaştırmak gibi bir niyetimiz yok tabiki burada eski günlerden bahsederken