1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

'Tanışma' forumunda denizsosbil07 tarafından 5 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. denizsosbil07

denizsosbil07 Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    ben sosyal bilgiler öğretmenliği 2008 mezunuyum arkadaşlar. burdur eğitim fakültesi öğrencileri ve mezunlarıyla irtibat kuralım burada

2. nizam47

nizam47 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba bu ismi duyunca hayacanlandım.bende 2003 mezunuyum şuan kolej'de öğretmenlik yapıyorum.kadir şeker hoca'nın asistanlığını yaptım.tanırsın.

3. denizsosbil07

denizsosbil07 Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Evet hatta sizede söylemiştir kaşe1 metodu :) kendisi üretmiş. kaliteli bir hocaydı ama Yıldırım Atayeter in üzerinede tanımam aslında eğitimci olarak. İnsallah mezunlardan gelen olurda konuda tanışma fırsatımız olur arkadaşlarla

4. nizam47

nizam47 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok güzel günlerimiz geçti orada.çok özledim bir gün fırsat bulursam ziyaret edeceğim. bu arada faca book'taki grup hangisi.

5. erdal17

erdal17 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ahanda bende geldim 2. öğretim sosyal bilg. eğitimi abd. 2005 mezunuyum sivasta öğretmenim:)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş