www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

Site Yöneticisine Çok Önemli !!!!

'İstek ve Şikayetler' forumunda thelion tarafından 13 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

1. thelion

thelion Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    BEĞENİLEN konu çok beğinilen konu diye sol sütunlarda belli mesaja göre boyutu genişleyen kısımlar var burda büyük bir EKSİKLİK var bence neden msj attıgımız konuları burada anlayamıyoruz
    yani ben teşekkür ettimse bir konuya o konuya teşşekür ettiğimi bilmeliyim işte sırf bu nedenle bu süper amA eksik şekilde yayınlanmış sitemize herhangi bir belge göndermiyorum inanın yararlanmıyorumda çünkü ben bir konuyu iki defa açmak istemiyorum.başka bi siteden yararlanıyorum ve sorularıma oraya gönderiyorum çünkü www.sosyalbilgiler.info.net te bu özellik var sorularıma ve düzeyime bakabilirsiniz thelion

2. thelion

thelion Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    cevap bekliyorum syn erkan isanmaz

3. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    975
    Ödül Puanları:
    113

İlk
    Buradan ne anlatmak istediğinizi tam anlayamadım

hangi konuya teşekkür ettiyseniz ilk mesajın altında teşekkür edenlerin ismi çıkar.

örnek:

Dosya göndermemiz artık çok kolay. Upload sitelerini kullanmamıza bile gerek kalmıyor.
    mesaj yazılan yerin altında eklenti yazan yerdeki gözata tıklayarak bilgisayarınızdaki bir dosya seçebilir ve gönderebilirisiniz.
    Gönderme işlemi için resimli anlatım
    http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/index.php?topic=4501.0

4. ozkanderya22

ozkanderya22 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    bu konu açılmışken ve üzerinde geçmişken ben yeniden canlandıriyim. bir iki gündür sitede oldukça aktif bir şekilde gezmediğim bölümü kalmadı diyebilirim. eskiden teşekkür butonu kullanılırken neden artık böyle bir buton yok? teşekkürler şeklinde yazılan mesajlar var.. bazıları onu bile yazmıyor. 500 defa okunan bir konuya bir kişi teşekkürler yazmış.. yazık değil mi orda emeği geçenlere? en azından teşekkür butonu tekrar getirilirse insanlar bir tıklamadan kaçınmazlar diye düşünüyorum.

5. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    975
    Ödül Puanları:
    113

1. Teşekkür Butonu tıklandığında veritabanına da kayıt ettiği için çok fazla sorgu gönderiyor ve bu yüzden sitenin işleyişini, sayfaların açılışını yavaşlatıyordu. Hatta bir aralar iki üç saat sitenin kesintiye uğramasına neden olmuştu. O yüzden kaldırmak zorunda kaldık.
    2. Aslında teşekkür yazan mesajlara karşıyız. Sadede teşekkür yazılıyor yada bir gülücük ifadesi konuyor. Bu tür cevapların bir mesaj değeri de yok. Siteyi boşuna dolduruyor.Asıl anlatılmak istenen yazılar alt sayfalarda kaybolup gidiyor.
    3. Bazen bakıyorum bir konuya 20 tane mesaj yazılmış ve hepsinin içeriği aynı. Sadece "teşekkür" yazıyor. Boşuna forum kirliliği oluşturuyor. Böyle mesajları siliyoruz. Biraz cümle içeren cevaplar yazılırsa paylaşım yapan arkadaşlarıda şevklendirir diye düşünüyorum.
    Ayrıca Sosyal bilgiler Öğretmenlerinin kendini daha iyi ifade edebilmesi gerekli diye de düşünüyorum.

6. hakanozkan79

hakanozkan79 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Sayın Erkan İsanmaza Bu konuda katılıyorum..Bu sitede bizler bir dosya paylaştığımızda
    sitede bir iki sözle beğenilip beğenlmediği analatılsın.Birde dosyaya bakmak isteyen sadece teşekkür butonuna basıyor idi.Dolayısyle dosya hakkında bir yorum yok.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş