1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

Sınırlar Genişliyor

'Müfredat' forumunda özalp tarafından 6 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

1. özalp

özalp Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar Sınırlar Genişliyor konusunda Yükselme Dönemi olaylarının hepsini anlatıyor musunuz? Bu dönemdeki savaşlar ve dönemlerin padişahının olayları da anlatılması gerekiyor mu?

2. yavuzselim

yavuzselim Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben sadece kılavuz kitapta olanları anlatıyorum yoksa hepsini anlattığımız zaman müfredat yetişmeyecek ve çünkü 6 ders saatinde tüm yükselme dönemi anlatılmaz şimdiye kadar öğrencilere kitap dışındaki bilgileri de vermeye çalışıyordum fakat olmuyor ve geçen hafta pilot okullarda yapılan SBS sınav sorularını gördükten sonra kitap dışına çıkmamaya karar verdim

3. özalp

özalp Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben de kuruluş dönemine kadar kitap dışlına çok çıktım; dediğiniz gibi Yükselme Dönemi'n,n 6 saatte bitmesine imkan yok. Yarın Denizlerdeki Geliişmeler kısmına geçicem; ama bu konuyu sadece kitaptaki şekliyle işlemeyi düşünüyorum. Umarım çocukları eksik bırakmış olmayız hocam.

4. ardalý

ardalý Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet haklısınız,kitaptaki konular az da olsa dışına çıktığımızda çok geride kalıyoruz.Denizlerdeki ilerlemelerdeyiz şu anda inşaallah konulşarı yetiştiririz.

5. aysanli

aysanli Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Haklısını ama çocuk Osmanlı devletini bütün olarak kavrayamayacak.
    Kanuni ve Denizler anlatıldı oradan yıkılmaya mı geçeceğiz ben çok kararsızım konuların anlatımında.Bu konuyu çözmüş olan arkadaşlarımızdan yardım istiyorum.
    teşekkürler

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş