Şerefinizle Ölemediniz Mi?(okumadan Geçmeyin)

H. AHMET

Aktif Üye
Üye

Değerli arkadaşlar bende size şunu söylerim gelecekle ilgili her ber şey üzerine her şey söylenebilir. Siz şöyle bir derince düşünüp eveeet benim bunda ne kadar payım var ben ferdi olarak gerçekten işimle ilgili asli vazifelerimle ilgili üzerime düşeni her türlü özellerime rağmen elimden geldiği kadar yaptım ve yapmaya devam ediyorum diyebiliyorsan allahın izniyle hiç endişe etmeyin; yok eğer bende akıntıya kapıldım fazla bir şey yapamıyorum diyorsan kusura bakma sadece söylenmez allah korusun ama en kısa zamanada Bilmem anlatabildimmi? Allah bu milleti ve bu vatanı hertürlü kötülüklerden korusun.

H. AHMET

Aktif Üye
Üye

Yukarıdaki kırmızı renklerle yazılı dörtlük harika olmuş inan her şeyi anlatıyor. Benim kastımda aslen budur.

sonumut23

Çalışkan Üye
Üye

böyle bir şeye ALLAH izin vermediği sürece ulaşılamaz bu ancak bir film senaryosu olabilir belki birilerinin aklında bu vardır ama bu imkansız

sonOSMANLI

Üye
Üye
Bu ne böyle yaaa deli saçması, aramızda haç hayali kuranlar var herhalde. Arkadaşlar bırakın bu işleri fırçalayın dişleri, DEVLET SU İŞLERİ....:) HAYDİ RAST GELE........