Seminer Dilekçe Örneği

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
MEB, yıl sonu seminerlerini istedikleri yerde alabilecek öğretmenler için dilekçe örneği..

Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) müsteşarı Yusuf Tekin, geçtiğimiz günlerde 2016-2017 eğitim öğretim yılı öğretmenlerin yıl sonu seminerleri hakkında açıklamalarda bulundu. Tekin, 12-30 Haziran 2017 tarihleri arasında seminerlerin gerçekleştirileceğini söyledi. 12-16 Haziran 2017 tarihleri arasında öğretmenlerin kendi okullarında seminer alacağına değinen Tekin, 18-30 Haziran 2017 tarihleri arasında da öğretmenlerin istedikleri yerde seminer alabileceğini açıkladı. Seminerler bu yıl 1 haftası görev yapılan okulda olmak üzere toplam 3 hafta olarak gerçekleştirilecek. 18-30 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak 2 haftalık semineri istedikleri yerde almak isteyen öğretmenler için dilekçe örneği:

…………………….... MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE​

Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda …………………… öğretmeniyim. Bakanlığın ilgili kararı doğrultusunda 18-30 Haziran 2017 tarihleri arasındaki seminerleri milli eğitim müdürlüğünüze bağlı ……………………....................... okulunda almak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

İLETİŞİM BİLGİLERİ: Adres: Tel: Görev yeri: Ad-Soyad (İmza)

hasan.yuce

izmirli hasan
Moderatör
Üye
word şablonlu halini eklesek mi hcm