Rapidshare Downloader

seher37

Üye
Üye

Arkadaşlar ben şu an kullanıyorum süper bir program, linkleri ekliyorum sabaha kadar indiriyor

Artık linkleri eklemek çok daha kolay!
RapidShare linklerini programa iki fare hareketiyle ekleyebilirsiniz!

Bunun için sadece eklemek istediğiniz linkleri seçin ve sağ tıklayıp “Kopyala” ya tıklamanız yeterli.

Tüm seçili RapidShare linkleri indirme listenize otomatik olarak eklenicektir! İsterseniz bu özelliği “Ayarlar” bölümünden iptal edebilirsiniz.

RapidShare’de dosya arama!
MajorShare.com RapidShare Downloader’dan arama yapabileceksiniz!

On binlerce link arasında, aradıklarınızı anında bulabileceksiniz.

Bulunan RapidShare linklerini fare ile çift tıklayarak kolaylıkla indirme listenize ekleyebilirsiniz!

RapidShare’den dosya indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
MajorShare.com - RapidShare Downloader; RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir.

RapidShare.com linklerini programa kopyalayıp yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, MajorShare.com - RapidShare Downloader indirsin.

Size de oyun oynamak, filmlerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın.

Desteklenen Diller
English, Türkçe, Deutsch, French, Romanian, Portuguese, Swedish