1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

TEOG - 1 Ölçen Arı Soru Bankası

'Sosyal Bilgiler Alışveriş Bölümü' forumunda Ş.Yüce tarafından 29 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Ş.Yüce

Ş.Yüce Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    787
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba arkadaşlar biraz erken biliyorum ama öncelikle yaz kursları başta olmak üzere önümüzdeki yıl 1. Dönem Merkezi Ortak Sınav (TEOG-1) için hazırlık yapmak isteyen zümrelerimize, öğrencilerimize yardımcı olabilecek yeni bir ürün hazırladık.
    Ürünün Özellikleri;
    * Sorular sadece 1. Dönem Merkezi Ortak Sınav (TEOG-1) kazanımlarını ölçmektedir.
    * Her kazanım için 10'ar sorudan oluşan ikişer test hazırlandı. Toplam 36 test
    * Test soruları tamamen 1. Dönem Merkezi Ortak Sınav (TEOG-1) formatına uygundur.
    * Her ünitenin sonunda 20 sorudan oluşan ünite deneme sınavları bulunmaktadır.
    * Tüm üniteler bittikten sonra da 20 sorudan oluşan 5 adet genel TEOG-1 deneme sınavı bulunmaktadır.
    * Kazanım testlerinin yanında "KISA KISA" dediğimiz ve o sayfadaki kazanım hakkında tüyolar veren bilgiler yer almaktadır.

Ürün hakkında bilgi almak ve perakende olarak satın almak için tıklayınız.

ÖRNEK SAYFALAR İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: “TEOG-1 Soru Bankası” hazırlandığında ve baskıya girdiğinde Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından 1. Merkezi Ortak Sınav konu ve kazanım çizelgesi yayınlanmadığı için şu ana kadar yapılan Merkezi Ortak Sınav’lar baz alınarak en son test, “Tekâlif-i Milliye Emirleri” konusu olacak şekilde hazırlanmıştır. Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı tarafından eğitim öğretim dönemi başında paylaşılacak konu ve kazanım çizelgesine göre sınav hazırlığınızı yapınız.

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 29 Mayıs 2017
  2. mbymby

mbymby M Baykal Moderatör

Alınan Beğeniler:
    214
    Ödül Puanları:
    63
    Elinize, emeğinize sağlık.. Yine çok güzel bir çalışma.

erkanisanmaz, Yavuz_YILDIZ ve Ş.Yüce bunu beğendi.
  3. cafersahin

cafersahin Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Başarılar diliyorum. Güzel bir çalışma örneği daha bizler için...

Yavuz_YILDIZ, Ş.Yüce ve erkanisanmaz bunu beğendi.
  4. aakkar

aakkar Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    121
    Ödül Puanları:
    33
    Emeğinize sağlık hocalarım

Yavuz_YILDIZ, erkanisanmaz ve Ş.Yüce bunu beğendi.
  5. dogukan09

dogukan09 Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Emeğinize sağlık

Ş.Yüce bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş