1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Mustafa Filmine Gittiniz Mi

'Filmler' forumunda madi tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    güzeldi öğrencilere izletilebilir siz ne düşünüyorsunuz

2. violetsoul

violetsoul Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet hocam ben ve 8. sınıf öğrencilerim gittik gayette güzeldi, Artık bu ülkede bazı şeylerin aşılması lazım diye düşünüyorum. Ulu Önderimizi bence her yönüyle çocuklara tanıtmalıyız ki büyüyünce bilmedikleri yanlarını öğrendiklerinde Atatürk'e başka şekilde bakan gençlik yetiştirmeyelim diye düşünüyorum ben. Saygılarımla...

3. enesce

enesce Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    ben de izledim ve hiç de öyle yaygara koparılmayı hak edecek bir film değildi. Her şey normaldi. Büyüğünden küçüğüne hemen her insanın bildiği bilgilerin haricinde bir bilgi vermiyordu. Ezber bozan bir film değildi yani.

Sanki rant için yaygara koparıldı. İzlemeyen de gitsin izlesin biz de cukkaları indirelim cinsinden....

4. brsking

brsking Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    filmde bir çok kaynak saptırılmıştır.

5. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları: