www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

Mustafa Filmine Gittiniz Mi

'Filmler' forumunda madi tarafından 28 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    güzeldi öğrencilere izletilebilir siz ne düşünüyorsunuz

2. violetsoul

violetsoul Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet hocam ben ve 8. sınıf öğrencilerim gittik gayette güzeldi, Artık bu ülkede bazı şeylerin aşılması lazım diye düşünüyorum. Ulu Önderimizi bence her yönüyle çocuklara tanıtmalıyız ki büyüyünce bilmedikleri yanlarını öğrendiklerinde Atatürk'e başka şekilde bakan gençlik yetiştirmeyelim diye düşünüyorum ben. Saygılarımla...

3. enesce

enesce Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    ben de izledim ve hiç de öyle yaygara koparılmayı hak edecek bir film değildi. Her şey normaldi. Büyüğünden küçüğüne hemen her insanın bildiği bilgilerin haricinde bir bilgi vermiyordu. Ezber bozan bir film değildi yani.

Sanki rant için yaygara koparıldı. İzlemeyen de gitsin izlesin biz de cukkaları indirelim cinsinden....

4. brsking

brsking Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    filmde bir çok kaynak saptırılmıştır.

5. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Lord Kinross Atatürk adlı eseri okuduysanız zaten filme şaşırmayacaksınız

6. ekolüm

ekolüm Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bende filme gittim.Tüm eleştirilerin yersiz olduğunu düşünüyorum. Atatürkün küçük düşürüldüğü hiç bir sahne veya konu yok filmde. Tamamen gerçekler ve belgeler üzerine yapılmış ama doğal olarak tüm bir yaşamı bir filmde özetlemek mümkün değil. daha iyisini yapamayanların karalama kampanyası hala sürmekte.Bu film farklı Atatürkün hayatını her şekliyle ortaya koyuyor.. Bir insanı gerçekten sevmek onun özel kişisel her türlü düşüncesini bilmekten,yorumlamaktan geçer bence, o yüzden artık sarhoş fln diyor gibi eleştirilerden sıyrılmalı ve taktir etmeyi öğrenmeliyiz...

7. alperen54

alperen54 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar bende izledim bilinmeyen ilginç hiçbirşey yoktu. çok merak etmiştim ama... Bece bu tür bir söylenti çıkarılması filmin izlenmesini sağlamak içindi. Ama yinede bazı noktalara değinilmesi korkulmaması önemliydi. Filmden sonra Bağlam yayınlarından çıkan Ölümsüz Atatürk kitabını okumanızı tavsiye ederim.

8. alperen54

alperen54 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bence bu konuya daha çok yorum yapılmalı bakın gündemden düştü. bence olumsuz reklam yapılarak izleyici filme çekildi ve fırtına dindi. çünkü yapay bir fırtınaydı

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş