Müfettiş Stresi

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye
Arkadaşlar, geçen sene rehberlik görmeden teftiş gördüm ve teftişim oldukça sıkıntılı geçti. Bir çok evrağım, hazırlığım tamdı ama beğendiremedim zat-ı şahanelerine. Duydum ki bu sene de aynı müfettiş gelecekmiş teftişime, aynı stresi bir kez daha yaşamak istemediğim için muhakkik talep etmek istiyorum, aranızda daha önce muhakkik müfettiş talep eden var mı? Ne yapmam lazım, benim için iyi mi olur, kötü mü? yorumlarınızı alabilir miyim?

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
Müfettiş Stresi

Hocam bence hiç sorun etmeyin...Evrak eksiğiniz yoksa, çok çok "şunu şöyle yap, bunu böyle yap" diye telkinlerde bulunacaktır...Siz de "tamam öyle yaparım" dersiniz...Not konusunda bir etkileri yok bildiğim kadarıyla...Kaldı ki yanılmıyorsam 70'ten aşağı veremezler...Verseler bile bu okul idaresini de ilgilendiren bir durum olur...Ve en fazla "hizmetiçi eğitim alması gerekir" sonucu çıkar...Muhakkik durumunu ilk kez sizden duyuyorum...Allah kolaylık versin...

durukuzu

Çalışkan Üye
Üye
Müfettiş Stresi

Hocam teşekkür ederim öncelikle yorumunuza, ezilmek istemiyorum karşılarında. Eksiğim olmadığını düşünüyorum ama naçizane 8 senelik meslek yaşamımda illaki eksik bulduklarını öğrendim. Söz konusu müfettiş çok kaba, ben de bir o kadar duygusalım, bu sebeple sıkıntı yaşıyorum. Amin, Allah hepimize kolaylık versin.