medya okuryazarlığı ve düşünme eğitimi

H

hermes

Misafir
Ziyaretçi
Selam Düşünce Eğitimi dersine sosyal bilgiler öğretmenlerinin girerbileceğini belirten belgeyi nerede bulabilirm? Yani girebileceğimiz dersleri veya bu derse bizlerin de girebileceği nerede yazılı acaba? Çünkü ders saatim çok az ancak maaş karşılığını dolduruyorum ve düşünme eğitimine de girebiliyorsask ve bunun da belgesi varsa çok güzel olacak. Yardım ederseniz sevineceğim. Ben çok aradım bulamadım. Teşekkürler...

burakl1

Yeni Üye
Üye
2008 2009 [size=10pt]8. sınıf düşünme eğitimi [/size] yıllık plan lazım arkadaşlar zor durumdayım elinde olan varsa paylaşabilir mi lütfen :'(

nokta

Aktif Üye
Üye
medya okuryazarlığı dersi seçmeli olduğu için sınav yapılmayacak. talim terbiyenin yayınlamış olduğu öğretmen kılavuz kitabından faydalanabilirsiniz. ayrıca paydos yayıncılığın hazırlamış olduğu medya okuryazarlığı ders kitabını kaynak olarak alabilirsiniz.

gül40

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar düşünme eğitimi dersine öncelikli olarak hangi branş öğretmeni girer?bilgisi olan var mı,genelde bizim branş alıyor ama din kült.de alabiliyor sanırım.ilgili yazı aradım ama felsefe öğretmeni girer diye geçiyor,ama ilköğrtmde felsefeci yok...