www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

medya okuryazarlığı ve düşünme eğitimi

'Müfredat' forumunda recepx tarafından 23 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. recepx

recepx Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    medya okuryazarlığı ve düşünme eğitimi dersleri ile ilgili neler yapmamız gerekiyor.plan,zümre yapılacakmı? bu derslerin kitabı yokmu?neye göre takip edeceğiz dersleri.bu konularda bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

2. serdar18

serdar18 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    medya okuryazarlığı ve düşünme eğitimi

düşünce eğitimi dersini bende ilk defa bu sene vereceğim programı indirdim ttkb dan oradaki etkinlikleri yaptırıyorum yıllık planını da hazırlayacağım

3. xena

xena Misafir Ziyaretçi

merhaba ben de bu sene ilk defa giricem bu derse yıllık planını ve etkinlikleri buldum.yıllık plan memocall da var ben ordan indirdim etkinlikler de ttkb de öğretim proğramı içinde ok.başarılar

4. PPPPP

PPPPP Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    medya okur yazarlıgı için klavuz kitap ve rtük ün hazırladıgı ders kitabı var şimdilik sadece ögretmenlere veriliyor.milli egitimin formatör ögretmenlerinden temin edebilirsiniz
    pınar

5. canşér

canşér Misafir Ziyaretçi

6. hermes

hermes Misafir Ziyaretçi

Selam Düşünce Eğitimi dersine sosyal bilgiler öğretmenlerinin girerbileceğini belirten belgeyi nerede bulabilirm? Yani girebileceğimiz dersleri veya bu derse bizlerin de girebileceği nerede yazılı acaba? Çünkü ders saatim çok az ancak maaş karşılığını dolduruyorum ve düşünme eğitimine de girebiliyorsask ve bunun da belgesi varsa çok güzel olacak. Yardım ederseniz sevineceğim. Ben çok aradım bulamadım. Teşekkürler...

7. 067farukozdemir

067farukozdemir Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  8. burakl1

burakl1 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2008 2009 [size=10pt]8. sınıf düşünme eğitimi [/size] yıllık plan lazım arkadaşlar zor durumdayım elinde olan varsa paylaşabilir mi lütfen :'(

9. nokta

nokta Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    medya okuryazarlığı dersi seçmeli olduğu için sınav yapılmayacak. talim terbiyenin yayınlamış olduğu öğretmen kılavuz kitabından faydalanabilirsiniz. ayrıca paydos yayıncılığın hazırlamış olduğu medya okuryazarlığı ders kitabını kaynak olarak alabilirsiniz.

10. gül40

gül40 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar düşünme eğitimi dersine öncelikli olarak hangi branş öğretmeni girer?bilgisi olan var mı,genelde bizim branş alıyor ama din kült.de alabiliyor sanırım.ilgili yazı aradım ama felsefe öğretmeni girer diye geçiyor,ama ilköğrtmde felsefeci yok...

11. bekar

bekar Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

12. tor

tor Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    8