meb.anket LÜTFEN DİKKAT Site Yönetimi ve Sosyal Bilgiler Öğretmenlerim

melendizlim_51

Üye
Üye
Arkadaşlar bilmem ne kadar dikkate alınır ama http://anket.meb.gov.tr sitesinde derslerle ilgili anket çalışması yapılıyor.(16.04.2016- 24.04.2016 tarihleri arasında ) Önümüzdeki yıl muhtemelen ders içerikleri ve saatleri ile ilgili çalışma yapılacak.Ben şahsen Sosyal Bilgiler müfredatını ve ders saatini yeterli bulmuyorum.İnlılap Tarihi zaten hiç yetmiyor.Bu konuda Sosyal Bilgiler Öğretmenlerim girip ankette düşüncelerini belirtirlerse belki çorbada tuzumuz olur. :eek: :eek: :eek:

emre007

Aktif Üye
Üye

Arkadaşlar MEB tarafından dikkate alınmayacağını her ne kadar bilsekte en azından haftalık ders saatlerini değerlendirme anketini doldurup görüşlerimizi yazalım. Bizim dersimiz 10 sene önce Fen Bilgisi dersiyle haftalık ders saati ve sınavlarda katsayı olarak eşdeğer tutulurken, günümüzde ise anlamsızca değersizleştiridiğini belirtelim. Türkçe, ingilizce ve matematik dersi öğretmenlerinin bile bizim ders saatinin az olduğu konusunda hemfikir olduğunu belirtebiliriz.

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

MEBBİS'ten giriş yaptığımızda ankete ulaşma yetkiniz bulunmamaktadır diyor.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

Zeki Hocam geçici çalışma vardı.Tekrar dene Seyhan da tüm okullara yazı geldi doldurdum bende. Ders saatinin yetersiz ve 5. sınıf müfradatının yoğun olduğuunu belirttim