Kkef Mezunlarına Selamlar

umut kelebeði

Yeni Üye
Üye
Merhabalar herkese. Ben Özden KIVANÇLI. 2002 KKEF sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum. Sosyal bilgiler öğretmeni arkadaşlarla tanışmayı çok isterim paylaşacak çok şey var çünkü. Ekim ayında Erzurum'a hizmet içi eğitim seminerine gittim. 8 gün kaldım Erzurum'da. Dersimize giren öğretim görevlilerini ziyaret ettim. Başta Hayati hocamı tabiki. Ersin Hoca, Ramazan Hocam, Kenan Hocam'ı görebildim. Selami SÖNMEZ hocamı çok görmek istedim. Kısmet olmadı. Başka zaman inşallah. Özellikle Ramazan hocayla bol bol konuştuk. Sağolsunlar hocalarım çok iyi ilgilendiler benimle. Bizim de onlarla paylaşacağımız tecrübelerimiz olduğunu anladım. Biz nasıl mezun ettiğimiz öğrencilerimizi arıyorsak, (onlar söylemseler de) onlar da bizleri merak ediyorlar. Bir öğretmen olarak her yerde Erzurum KKEF mezunu olmanın ayrıcalığını yaşıyorum.
8 gün ne ben Erzurum'a doyabildim ; ne de Erzurum bana doyabildi... Doyulmayan, eskimeyen dostluklar dileğiyle...

ayaz60

Üye
Üye
Kkef Mezunlarına Selamlar

Söylemek gerekirse Erzurum'a gitmek de hocaların çoğunu görmek de istemem.Hele o anabilim dalı başkanı olan ve soyadı Bilgili olmasına rağmen soyadı ile alakasız olan o şahsın yüzünü umarım ettiklerini çeker.