Kimler Zümre toplantısı yapmayacak-Güncel-

sonumut23

Çalışkan Üye
Üye

aynen hocam bizede en başta yapıp yapmadığımızı kontrol ettikleri şey buydu
bizim okulda müdür yardımcımız sosyal bilgiler öğretmeni ve 6 saat derse giriyor
benim bu durumda yapmam gerekiyor heralde hiç şansımız yok

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

Valla hocam ben de tek öğretmenim,bizim okula müfettiş geldi ama tek öğretmen olduğum halde böyle bir şey demedi.Hatta 4 sayfalık bir yapılacak listesi verdi, bunları da zümreye ekleyin, yeni bir zümre yapın dedi...O yüzden ben bu yazıya güvenerek zümre yapmamazlık etmem...
Ne zaman bu genelleştirilir, o zaman olur...

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Sanırım zümre kelimesinin anlamından dolayı böyle bir şey yapılmaması yönünde bir yazı gönderilmiştir. Zümre bir grub anlamında kullanıldığı için aynı dersi okutan öğretmenlere zümre denilir. Okulda aynı dersi okutan öğretmen yoksa tabiki zümre yani bir grup olunamayacak. Zümre yoksa zümre toplantısı olamayacak anlamı çıkar mı bana göre çıkmaz. Yine bir toplantı yapılması gerekir. Ancak ismi zümre değil başka bir isim olması gerek.
Biz zümreyi yaparken ikinci dönem yapılacakları planlamak birinci dönemdeki durumu değerlendirmek amacı ile yaptığımız için öğretmen tek olsada birden fazla olsada bir rapor ve karar hazırlaması gerekir. Benim mantığıma göre tek öğretmenin de bir karar alması gerekir. Ancak adına başka bir isim konulabilir.

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

En iyi siz özetlemişsiniz Erkan Hocam...Teşekkürler...

ozcans

Üye
Üye

erkan hocamın dediği doğru bana da müfettiş sen zümre yapamazsın ama şuan hatırLAYAMIYORUM DEĞİŞİK Bİ BAŞLIK SÖYLEDİ. YILLIK YAPACAĞIN ŞEYLERİ GENE YAZACAKSIN DEDİ. ZATEN MIYMIYIN TEKİYDİ BİŞEY DE ANLAMADIM