1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

TEOG İNKILAP TARİHİ 2.DÖNEM TEOG Ders Notları (Şeyhmus YÜCE)

'Konu Özetleri - Ders Notları' forumunda Şeyhmus Yüce tarafından 29 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Şeyhmus Yüce

Şeyhmus Yüce Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    844
    Ödül Puanları:
    113
    İlk dönem Merkezi Sınavlara yönelik olarak hazırladığım ders notlarının ikinci bölümüdür. İlk dönemden ayrı olarak yükledim.

2. Dönem Notları hemen alttaki eklentidedir.

Not: İlk indiren arkadaşlar 2. sayfadaki 1. Lozan ile 2. Lozan arasındaki görüşmelerdeki konuda şu düzeltmeyi yapın. 2. Lozan Görüşmeleri 1920 yazmışım 1923 olarak düzeltirsiniz. Dosyayı güncelleyip yeniden yükledim....

Ekli dosyalar:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Eylül 2016
  2. erkanisanmaz

erkanisanmaz Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    3,163
    Ödül Puanları:
    113
    <!> İnkılap Tarihi 2. DÖNEM TEOG Ders Notları<!>*** Özet ve Tablo Halinde***

Yine yaptın yapacağını. Eline sağlık

menuri ve cdemir bunu beğendi.
  3. mbymby

mbymby M Baykal Moderatör

Alınan Beğeniler:
    248
    Ödül Puanları:
    63

Emeğine sağlık Şeymus öğretmenim. 1. dönem çok işimi görmüştü notların

menuri, cdemir, KINLI ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Yavuz_YILDIZ

Yavuz_YILDIZ Site Yöneticisi Site Yetkilisi Admin

Alınan Beğeniler:
    330
    Ödül Puanları:
    63

Şeyhmus öğretmenim sizinle zümre ve aynı zamanda dost olmaktan dolayı kendimi şanslı hissediyorum. Eline yüreğine ve klavyene sağlık diyorum. (Nokta ;D )

cdemir, KINLI ve vahid bunu beğendi.
  5. kardelennur6

kardelennur6 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    8

YİNE YENİDEN TEŞEKKÜRLERRRR...İŞİME OLDUKÇA YARAYACAK Bİ ÇALIŞMA YİNE İLK DÖNEME BİRAZ GEÇ ULAŞTIM AMA BU MÜKEMMEL OLDU..

cdemir, KINLI ve vahid bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş