İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

uygunhan

Yeni Üye
Üye
İnkılap tarihi ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesiyle ilgili ne yapmalıyız

bende hocama katılıyorum.beden eğitimi öğretmenlerini örnek almalıyız.bu kadar önemli bir dersin ders saatinin bu kadar az olmasını anlayamıyorum.biz 3 saat az diyorduk.şimdi 3'e razı duruma geldik.
ama bence iyi bir organizasyonla kamuoyunu bu konuda bilgilendirebiliriz.

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
İnkılap tarihi ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesiyle ilgili ne yapmalıyız

uygunhan' Alıntı:
bende hocama katılıyorum.beden eğitimi öğretmenlerini örnek almalıyız.bu kadar önemli bir dersin ders saatinin bu kadar az olmasını anlayamıyorum.biz 3 saat az diyorduk.şimdi 3'e razı duruma geldik.
ama bence iyi bir organizasyonla kamuoyunu bu konuda bilgilendirebiliriz.

ben beden eğitimi dersinin 2 saate çıkarılmasını onların bir kazanımı olarak görmüyorum. bu tamamen hükümetin işine gelmesinin sonucudur. İnkılap Tarihi gibi önemli bir dersin saatinin 2'ye düşürülmesi ise tamamen bilinçsiz bir nesil yetiştirip; milliyetçi, vatanını seven, birliği için çalışan bir nesil yetiştirmeme düşüncesinden doğmuştur. sayın Recep Bey ve kabinesi hedeflerine adım adım ulaşmaktadırlar.

zaqwer

Allah Kolaylık Versin
Üye

Vatandaşlık dersi zaten TC İnkılap Tarihi ile bir olarak işleniyordu. Konular birleştirilmişti. Fazladan yük çıktı yazılı falan filan değişen bişi yok abartmaya da gerek yok
Ancak Her şeyimizi düzene oturtarak çalışamayacağız anlaşılan bu kadar çalkalamanın anlamı yok bu kadar ne değişti de dersler değişiyor anlamadım.

simal_ay

Üye
Üye

bilinçsiz nesil sorgulamayan gençlik erdoğan türkiyesinin tam tanımı acaba ders saatlerini kısalttıklarında hedeflerine ulaşacaklarını mı sanıyorlar arkadaşalar zaten kitaplar bir işe yaramıyordu bence kendimiz bu işi yürütelim bağımlı olmadan

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

amaç zaten bilinçsiz nesil yetiştirmek istedikleri gibi oy toplamak yaptıklarından kimsenin haberi olmasın çıkıp iki ağlayıp oy toplayayım.
hocam şimdi çıkıp Ankara'ya gidelim dsek kaç kişi gelir mail atatlım desek kaç kişi atar biz konuşuruz adamlar istediklerini yapar