www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

İdarecilerin 6 Saati

'İstek ve Şikayetler' forumunda cyrano tarafından 3 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. cyrano

cyrano Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar ben bir konuda fikrinizi alacağım
    bizim okulda 24 saat sosyal dersi var tek sosyalci benim ama bu sene bir de sosyalci idareci atandı 6 saat sosyale girecek ancak pek çok da boş ders var görsel sanatlar teknoloji tsarım müzik
    idareciler mutlaka kendi branşlarında girmek zorundalar mı yoksa istedikleri bu derslerden de girebiliriler mi
    bilgilendiriseniz sevinirim

2. nurantas2007

nurantas2007 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    siz 15 saati doldurduğunuz için idareci 6 saat sizin branşınızdan ders alacaktır. Diğer boş derslere girerse bildiğim kadarıyla usulsuz olur.

3. cyrano

cyrano Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkür edrim hocam ancak ben tam olarak emin değilim bu konuda milii eğitim aradım onlar kendi branşı dışında da girebilir dedi ama sanırım daha çok buna razı olunmuyor gibi yoksa yasa engel değil sanırım yine de farklı fikirleri duymam iyi olur

4. özgecan

özgecan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim okulumda da aynı durum yaşanıyor.İdarecimiz sosyal bilgiler öğretmeni olduğu için 2 yıl  boyunca 6 saat derse girdi ve bu durum benim ders saatimin azalmasına neden oldu.Ama bu yıl formatörlük belgesi olduğu için formatör olarak ayrıca da halk kültürü dersine gireceğini söyledi.

5. cyrano

cyrano Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yani 6 dersin üstüne mi giriyor

6. cyrano

cyrano Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    idarecilerin derse girmeleri ek ders almalarını sağlamadığından okulda ek ders problemini en az oluşturacak derse girebileceklerini düşünüyorum yasa bu konuda engek değil engel olan idarecilerin daha çok anlayışsızlığı gibi geliyor

7. özgecan

özgecan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sosyal bilgiler dersi almamak için tabiki,çünkü idarecilerde bu zorunluluktan pek hoşlanmıyorlar önlerinde SBS var ve derste verimli olamıyorlar.Yinede 6 saat derse girmek zorundalar ama bu ders seçmeli derste olabilir (sosyalcilerin girebildiği seçmeli ders)

8. akademi52

akademi52 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam idareciler kendi branşlarında 6 saaat girmek zorundadırlar.Yanlızca sınıf öğretmenleri olanlar farklı seçmeli derleri tercih edebilirler.Bu uygulamamnın kaldırılması yada sosyal bilgiler dersinin 4 saat olması gerekir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş