Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

sitare035

Yeni Üye
Üye

özlem yıldız. ege ün. tarih böl. mezunuyum.(1997) yüksek lisans ve doktora yaptım. 15 yıllık öğretmenim.

avvare

Yeni Üye
Üye

osmaniyeli1998' Alıntı:
Ben Mustafa . Sosyal Bilgiler Öğretmeniyim. Dicle üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2002 mezunuyum. 5 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Osmaniye Merkezde çalışmaktayım.
fmertcan' Alıntı:
merhabalar
ben fatma mertcan . marmara üniversitesi 2004 mezunuyum. istanbul'da ilköğretim okulunda çalışıyorum. sitede aradığım herşeyi buldum. elinize sağlık. yeni eğitim-öğeretim yılı hepimize hayırlı olsun.
serdar18' Alıntı:
ben serdar ılıca niğde fen edebiyat tarih 2000 mezunuyum ankara sincanda sosyal bilgiler öğretmeniyim herkese selamlar 2007-2008 öğretim yılında başarılar dilerim
miki' Alıntı:
cümleten herkese selam.ben de yeni katıldım.adıyım.m mustafa acar.2000 mesleğe başladım.ilk önce çanakkalede görev yaptım.2004ten beri istanbulda

SAYIN HOCALARIM PAÜ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRENCİSİYİM BİLİMSEL ARAŞTIRMA DERSİ İLE İLGİLİ ANKETİM VAR TÜRKİYE GENELİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİ İLE YAPMAM GEREKİYOR DOLDURUP YARDIM EDERMİSİNİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
http://www.surveey.com/SurveyStart.aspx?lang=1&surv=4d1d0e7922e341f0b256268d064b94bc

aibülü123

Yeni Üye
Üye

merhabalar ben Fatma Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2015 mezunuyum yeni atandım öğrencilik yıllarımda da bu siteyi takip ediyordum çok faydasını gördüm.

sesum

Yeni Üye
Üye

ben seher kars ilköğretim okulunu bitirdim ve sonra 75.yıl cumhuriyet orta okullunu bitirdim şimdi opet Anadolu lisesinde 9.sınıfı okuyorum tanıştığıma memnun oldum