Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

eLaNurr

Yeni Üye
Üye
Mrblar ablalar abiler daha doğrusu sevgili Hocalarım Ben Bir Sbs kurbanıı  aslen corumluyum ama ank buyudum suan Vandayım Babamın Mesleği Dolayısıyla   7. sınıf oğrencisiyim   bise cok baskı yapıyolar Sikayetciyim :(

ejder_66

Üye
Üye
merhabalar ben ferhat bazen ejder_66 şu an yozgat sarıkayada görev yapmaktayım 2002 erzincan eğt. fak mezunuyum
branşımı çok seviyorum herkese selem saygılar

fatmaenesim

Üye
Üye
slm ben fatma(şen) bilge gazi 2002 mezunuyum
6.yılımı çalışıyorum
sınıf arkadaşlarımla görüşmek istiyorum
saygılar

sukriye

Üye
Üye
Merhaba Erkan Hocam öncelikle bu denli güzel ve faydalı bir site hazırladığınız için hepinizi kutlarım bu siteyi bana sosyal bilgiler öğretmenim tavsiye etti ve değişik bilgiler öğrenme açısından siteniz (aslında sitemiz) çok yararlı.
Bende sizler gibi öğretmen olmak istiyorum.Daha şimdilik ne öğretmeni olmak istediğime karar vermiş değilim fakat sosyal bilgiler öğretmenliği bana daha yakın bir tercih gibi.Çünkü sosyal bilgiler dersini çok seviyorum.Dersi sevmemde ki en büyük etken ise öğretmenim.Sosyal bilgiler dersinin konuları sanki hayatı ele almış gibi(Örn:Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Ünitesi).Bize nasıl bir insan olmamız gerektiğini anlatıyor.Ayrıca tarih konularına merakımında bunda etkisi olduğunu düşünüyorum.
Aslında sizden öğrenmek istediğim şu sosyal bilgiler dersi öğretmeni olmak için tabi herşeyden önce üniversite mezunu olmak gerekiyorda bunlarn haricinde yapacağımız ek bir şey var mı?Bir sınav ve ya başka bir şey?

Cevaplarınızı bekliyorum...

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Sevgili Şükriye sen zaten Sosyal Bilgiler için herşeyi söylemişsin. Bildiğin gibi bir meslek seçerken çeşitli unsurlar vardır. İlgi, yetenek, eğitimini alma gibi. Anlattıklarına göre sen zaten bunlara sahipsin Senin yapman gereken, sınav problemini halledebilmen. Azimli olursan zaten bunuda kolayca halledersin.