Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

cotyorararatill

Yeni Üye
Üye
karadenizin incisi ORDU'da sosyal bilgiler öğretmeniyim, değişik fikirleri görmek ve paylaşmak için burdayım slm...

ebrusu

Yeni Üye
Üye
tanistigimiza memnun oldum hocam , farkli paylasimlar, farkli fikirler ,bilgiler edinmekten cok memnun olurum ,aslinda derslerin pek farkli islendigini sanmiyorum, tek farki dersleri makedon dilinde gormemiz diye dusunuyorum , benim bildigime gore plan ve program benzer sanirim , ama yinede bi gun size derslerin nasil islendigini anlatabilirim ( bide hocam sizin isim neydi?)

eftelya0909

Yeni Üye
Üye
MERHABALAR BEN ÖZLEM SONER ŞU AN AYDINDA BİR DERSHANEDE ÇALIŞIYORUM.GEÇEN SENE KUŞADASINDA ÇALIŞTIM.KENDİMİ GELİŞTİRMEKTEN YANAYIM BUNUN İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIM.HOŞÇAKALIN .....KPSS YE GİRECEĞİM AMA UMUDUM YOK.KENDİNE İYİ BAK....

gülayy

Yeni Üye
Üye
selam ben gülay selçuk ünüversitesi sosyal bilgilerde okuyorum siteyi çok beğendim çok güzel şeyler var inşallah benimde katkılarım olur... :)

myolcu

Yeni Üye
Üye
MERHABA BENİM BİR ÖDEVİM VAR DA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ? KONU MİLLİ DIŞ POLİTİKA VE MUSUL SORUNU İLE SORU BULMAM GEREKİYOR EĞER BULURSANIZ LÜTFEN YAZIN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKR EDERİM..!