1. Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

Haritada Lejant Kullanma

'Haritayı Tanıyorum Etkinlikleri' forumunda sosyopat60 tarafından 1 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. sosyopat60

sosyopat60 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba.
    Haritada lejant kullanma, lejanttan yararlanarak haritayı okuma ve soruları cevaplandırma ile ilgili basit düzeyde bir etkinliktir. Ayrıca bir soru da ölçek kullanma becerisi gerekmektedir. 5. sınıf için 4. soru atlanabilir. Etkinliğin sadece İngilizceden çevirisi bana aittir. İşinize yaraması dileğiyle.

Ekli dosyalar:

2. aurora09

aurora09 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Gerçekten çok güzel, güzel olmanın ötesinde "farklı" bir etkinlik örneği. Elinize, emeğinize sağlık.

sosyopat60 bunu beğendi.
  3. sosyopat60

sosyopat60 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Rica ederim. Buldukça çevirip paylaşmaya çalışacağım.

4. emrah6719

emrah6719 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    değerli hocam etkinlik çevirileriniz gerçekten harika. bu tip yabancı siteleri bizlerle paylaşırsanız alanımıza katkımız daha çok olur

5. sosyopat60

sosyopat60 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Elbette hocam bu konuda en güzel kaynak https://www.education.com
    Belirli bir miktarda ucretsiz indirme yapiyorsunuz sanırım 10 çalışma yaprağına kadar günlük. Daha fazla isterseniz ücretli üyelik satın alınabiliyor.

Yükleniyor...
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş