Derslerim Nasıl Geçiyor?

serpillll

Yeni Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

bu ders saati ile bunca konunun tam anlamı ile anlatılması çok zor. en az bu kadar konuya 4 ders saati olmalıydı. ben yetiştiremiyorum. hep yetiştirememe telaşı yaşıyorum. hasta olsamda okula gitmek zorunda kalıyorum. tatillerin olmasını hiç istemiyorum. yoksa olmuyor

sonumut23

Çalışkan Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

evet arkadaşlar bencede zaman dar ama konu fazla ben geçen sene inkılap tarihinde konuları bitirdim hatta zamanım bile kaldı bu sene 2.dönem kadrolu bir okula atandım orda ücretli çalışan arkadaşımız 2 ay kadar geride kalmış ve ben açıkçası nasıl bitireceğim diye düşünüyorum konulara bir baktım 10 dakikada anlatılacak konular 1 saat zaman dilimine yayılmış bence bazı konuları önerilen sürede değilde önemli olan noktaları değinerek geçirmek en iyisi mesela inkılap tarihinde daristanbul üniversitesinin açılmasına 1 saat ayrılmış bu konuyu diğer konuyla birleştirip 1 saatte bitiriyorum

doktorbarbie

Yeni Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

ben öğrenciyim öğretmenim hep benigörevlendiriyor sizlerin yardımıyla yani http://www.sosyalbilgiler.biz le konuyu çok güzel akıcı anlatıyorum öğretmenim hep artı veriyor.

yaso8787

Yeni Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

bence yerel saat hesaplamaları mutlaka anlatılması gereken bir konu..müfredatı falan bırakın bi kenara..SBS de çıkar veya çıkmaz..çocuk o konuyu evde okuyarak öğrenemez..ama diğer konuların çoğunu evde okuyarak da anlar..bunu ayırtetmemiz lazım..bende konularda gerideyim ama içim rahat...