Derslerim Nasıl Geçiyor?

SY43

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

BEN GEÇEN SENE GOREVE BASLADIM SINIFLAR COK KALABALIK OLDUGU ICIN KONULARI YETISTIREMEDIM BENCE YENI SISTEM COK ETKILI AMA GEREKTIGI GIBI ISLETILEBILIRSE.BU SENE 8. SINIF KONULAR SANKI BIRAZ YOGUN GIBI.AMA BIZIM GOREVIMIZ LAYIKIYLA BU IŞI BASARMAK OLDUGUNA GORE YAPMAYA CALISACAGIZ MECBURENAMA KLASIK DERS ANLATIMIYLA BU SISTEM YURUMEZ.O YUZDEN DERSLERDE COK FAZLA ETKINLIK YAPACAK COCUKLAR.SUNULAR DRAMALAR OYUNLAR YARIŞMALAR AMA BIRAZDA KAPASITE OLACAK AİLE DESTEKLEYECEK BEN DERSI ANLATIYORUM COCUK ERTESI GUNU UNUTUP GELIYOR
YUKARIDA YAZDIKLARIMIN HEPSİ SAÇMALAMA ARKADAŞIM ÖĞRENCİNİN DERSTE TAM ANLAMIYLA OLMASINI SAGLAMALIYIZ.NASIL NASIL OLACAK BU İŞ.YENI SISTEM BUNU ONGUYOR.   

cat33

Yeni Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

Ben ölçek hesaplamalarını ve saat hesaplamalarını anlatıyorum. Bazı konuların süresini kısıtlıyorum. Ekinliklerin birçoğunu da ev ödevi olarak veriyorum. Bu şekilde zaman kazanarak, önemli konuların üzerinde daha çok duruyorum. Ayrıca size bir sorum var: İnkılâp Tarihi kılavuz kitabı olan var mı? Ben Anamur'dayım. Daha İnkılâp tarihi kılavuzu olan Sosyal Bilgiler Öğretmeni duymadım....

cibuti54

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

Ben yerel saatlere girmedim.Girilince ders saati yetmiyor.Geri kalıyorum.Teşekkür Ederim

oztunc

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

arkadaslar cok ayrıntıya inmeden konuyu anlayabilecekleri sekilde verdim.daha sonra hazırladıgım soruları fotokopi yaptım evde yapmaları için.sonucları degerlendirdim yaklasık ögrencilerin %50sine ulasabilmişim ancak eskiden oldugu gibi cok ayrıntılı sorulara yer vermedim tabi ki ders saati yetmedi bunu ders dısında yaptım.