Derslerim Nasıl Geçiyor?

ykasva61

Üye
Üye
Derslerim Nasıl Geçiyor?

arkadaşlar öğrencilerinizi ayrıntıya boğmayın, bide üç beş öğrenciniz ayrıntı öğrenecek diye sınıftaki diğer öğrencileri dersi anlamaz hale gertirmeyin,
önemli olan çok ayrıntı bilen öğrenci değildir, bildiğini hayatında uygulayabilen öğrencidir. saygılar

sos.bilogr

Yeni Üye
Üye
Derslerim Nasıl Geçiyor?

Ben de sadece ders kitabına bağlı olarak hedefleri gerçekleştirmeye çalışıyorum. Onun dışındaki bilgilere öğrenciler soru sorduğunda cevap vermeye çalışıyorum.

mukankaan

Aktif Üye
Üye
Derslerim Nasıl Geçiyor?

eski müfredat daha iyiydi mesela yedilerde bölgeler coğrafyası vardı şimdi saçma sapan konular sebep yok sonuç yok resmen masal kitabı olmuş...iki kelimeden nefret eder hale geldim öğrenci merkezli eğitim ve nalet olası kazanımmmmmmmm

mukankaan

Aktif Üye
Üye
Derslerim Nasıl Geçiyor?

inkılap net bil kitabında gediz savaşlarından bahsediyor siz değindiniz mi değinmişşeniz ilk ve tek yenilgi kütahya eskişehir savaşları deniyor sonuç....

mukankaan

Aktif Üye
Üye
Derslerim Nasıl Geçiyor?

BAŞAK21' Alıntı:
Arkadaşlar müfettişin biri bana kitap ne anlatıyorsa onu anlat dedi ,denemelerde çıkıyor dediğimde de onlar önemlı değil çalışma kitabı etkinliklerinden soru geliyor sbs de demişti bilgilerinize
..onlar derki soruları bir herkesin yapabileceği basitlikte orta düzey öğrencilerin yapabilecekleri ve üst seviyedeki öğrencilerin yapabilecekleri seviyede yapın bol bol resim ekleyin ne varki teog sorularında bir resim bile yoktu...paragraf paragraf sanki les sınavı türkçeyle kaynaştırın gitsin o zaman biz zaten boşa anlatıyoz bilgiye dayalı soru yokki..