Derslerim Nasıl Geçiyor?

muratsolgan

Yeni Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

konuları anlatırken biraz ayrıntılı olarak işleyip öğrencilerin bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlıyorum

serdar18

Çalışkan Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

neee birde konu mu anlatıyorsunuz; ??? öğrenciler araştıracaklar bulacaklar içinden önemli bilgileri seçecekler ve sınavda yapacaklar istenen bu biz adece buldukları bilgilerin doğru olup omadığını kontrol edeceğiz. hele 3 saatte konu anlat, etkinlikleri yaptır,araştırmalarını kontrol et, doğru kaynaklardan alıp almadığına bak!
siz bu arada birde konu anlatacaksınız pardon ama bunu 50 kişilik sınıflarda nasıl yapacaksınız.

rkn09

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

8) serdar18....
"neee bide konu mu anlatıyorsunuz" demişsinizde 50 kişilik sınıfta siz nasıl öğrenciye buldurup bide kontrol ediyorsunuz bende onu merak ettim.
ayrıca bende yerel saat hesaplamalarına girmedim,çünkü klavuzda böyle bişey göremedim ama sbs de çıkacaksa kursta anlatırım...
saygılar

xude77

Üye
Üye
Nasıl Anlatıyorsunuz??

ben anlattım ama çok detayını vermedim.bu nedenle programda geri kaldım.bu arada biz braşlar detay vermek için uğraşıyoz çoğu sınıf öğretmeni artık hiç detaya girmiyor bilmem hangisi doğru