Çanakkale Haftası ile ilgili ilginç fikirleri olan var mı?

bzgin

Aktif Üye
Üye
Arkadaşlar bu haftayı kutlarken daha ilgi çekici hale getirmeye(Şiir,yazı,oratoryo.. hariç) yarayacak fikirlerimiz varsa lütfen paylaşalım?

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Hocam bu konuda biraz maddi imkanları zorlayarak biraz da vakit harcayarak güzel skeçler Çanakkale Savaşlarındaki olaylardan canlandırmalar yapabilrsiniz. Facebook sayfamızda okulumuzda kutlanan törenlerden görüntüler paylaşmıştım. Görüntüler duruyorsa burada da payaşayım

bzgin

Aktif Üye
Üye

Sosyal Bilgiler Öğretmeni' Alıntı:
Hocam bu konuda biraz maddi imkanları zorlayarak biraz da vakit harcayarak güzel skeçler Çanakkale Savaşlarındaki olaylardan canlandırmalar yapabilrsiniz. Facebook sayfamızda okulumuzda kutlanan törenlerden görüntüler paylaşmıştım. Görüntüler duruyorsa burada da payaşayım

çok iyi olur hocam hatta ben de geçen sene izlemiştim ama nerde izlediğimi bulamadım youtubeden araştıryordum görüntüleri bulamadım,eğer koyarsanız yada adres belirtirseniz sevinirim

bzgin

Aktif Üye
Üye

erkan hocam şimdi görüntüleri izledim de baya bir teferruat gerekiyor ,ee dediğiniz gibi masraf da(bu kıyafetleri, sis bom. ve ses çıkaran pat.'ı temin etmek zor olacak gibi)..en azından fon müziklerini ve şiirleri eğer bir paket halindeyse paylaşabilirseniz sevinirim..ben de buna benzer bişeyler yapmayı deneyeceğim..

ermankaya83

Üye
Üye

Hocam yemekhane ya da konferans salonu varsa sesli bir sunu olabilir youtube de var 10 dk civarı.. Bir de saz çalabilen arkadaş varsa onun yönetiminde koro yapabilirsiniz çanakkale içinde,eledim eledim,hey on beşli gibi..Bir de tiyatro oldu mu tamam..