1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Bütün Emeği Geçen Herkese Çok Tesekkürler!..

'İstek ve Şikayetler' forumunda KratoSarp tarafından 14 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. KratoSarp

KratoSarp Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bütün hocalarım hepinize tesekkür ediyorum.Çok faydalı çalışmalar yapıyorsunuz.Ve o kadar bana yararlı oluyorki bu slaytlarla sizin sayenizde ders yapmayı daha çok seviyorum.Sunumlarla ders çalışmak hoşuma gidiyor.

Herkese tesekkür ederim :)

2. ejder_66

ejder_66 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bütün Emeği Geçen Herkese Çok Tesekkürler!..

hocama katılıyorum dersler önceden soyut geçer diye hayıflanıyoduk ama şimdi baya bi materyal zengini olduk özellikle sunular baya bi iş görüyo
    emeği geçen herkese içten sevgiler saygılar birlikten kuvvet doğar umarım burası başlangıç olur
    fatihinsosyalcisi

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş