BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

mcamyar

Üye
Üye

hocam muhteşem bir derslik yapmışsınız

toros kaplaný

Üye
Üye
Geçen yıl Erkan ve Şehmuz Hocamla irtibata geçip kampanyalı defter kitaplar almıştık. Ders afişleri defter kitapların hediyesi olarak sosyal bilgiler biz tarafından gönderildi. Biz de tanıdık bir mobilyacıya çerçevelettik; yaklaşık 300 tl tuttu. Umarım beğenirsiniz..

zagn

Üye
Üye
bu afişler eğer hala site sahiplerinde varsa bende isterim.

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

Ahmet Hocam. Öncelikle böyle güzel bir sınıf hazırladığınız için öğrencileriniz adına teşekkür ederim. İmkanlar sadece verilmez, bazen de yaratılır. Siz de size sağlanan imkanı elinizden geldiğince en güzel şekliyle değerlendirmişsiniz. Bazı arkadaşlarımız var derslik imkanlarına sahiper ancak sadece kuru bir tahta ve siyasi haritadan ibaretler.

Bu arada bütün çalışmalar çok güzel. Ancak kitaplığınıza ayrıca bayıldım. Klasik sınıf kitaplıklarından farklı olması bile sınıfa ayrı bir hava kazandırmış. Bu konuda dersliğim olursa ben de ilk buna benzer bir kitaplık yerleştireceğim.

Tekrar teşekkür ederim emekleriniz için. (Şeyhmus YÜCE)

zagn' Alıntı:
bu afişler eğer hala site sahiplerinde varsa bende isterim.

Hocam afişler yanılmıyorsam kalmadı ve şu an yeni ve güncel afişlerle hazırlıklar devam ediyor. Bu konuda Erkan İsanmaz hocamızla irtibata geçebilirsiniz.

eðitim36

Üye
Üye

senin yerinde olmayı çok isterdim hayalimdeki sınıf ama nerde bizde o şans