Arkadaşlar, 8. Sınıfların Olmadığı Oks Haftasında Ek Ders Alabiliyormusunuz?

tmurat

Üye
Üye
Mrh arkadaşlar, ben Şanlıurfa merkezde çalışıyorum. Bizim okulda malesef bu konuyla ilgili ne yapılacağını kimse bilmiyor, müdürümüz okula gelmemizi istiyor ancak ek dersin ne olacağını söylemiyor. Buarada bazı okullarda ek ders veriliyomuş? Öyle duyduk. Çok büyük bir haksızlık geçen senede böyle olmuştu okula gelmemize rağmen ek dersimizi alamamıştık yine aynı şeyler...

ogretmen035

Üye
Üye
sayın hocalarım bu durum zaten bilerek yapılıyor.baktıki bakan bey son hafta okullar boşalıyor ne yapalımda öğretmenin ek dersini keselim diye kafa yordular sonuç: tatil...

kenan21

Çalışkan Üye
Üye
benim anlamadığım bitirilmesi gereken bir müfredatın varlığı. madem çocukların sınav öncesi dinlenmesi gerekiyor sınav tarihi ona göre ayarlanmalı o zaman.malesef öğretmen zorunlu olarak okula gelemediğinde derslerin aksamasından şikâyet eden idareciler böyle keyfi tatillere nedense ses çıkarmıyorlar.Onlara göre bu şekilde dersler aksamıyor heralde..öğretmene de yine kaderine boyun eğmek kalıyor. Yani keyfi olarak ekders kesiliyor ve 8.sınıflarda müfredat bir hafta eksik işleniyor.

hakanozkan79

Çalışkan Üye
Üye
hocam biz geçen sene eski görev yerindeyken almıştık.O olay Ordaki Mal müdürlüğüyle ita amirine ait...hemde öğrencilerin izinli sayılmalarını biz mi istedik Bakanlığın isteği bu.Dolayısıyle Bizim ekdersimiz ödenir.ödenmesi de gerekir.