Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

orhandemiral

Çalışkan Üye
Üye
Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

Hocam neden harita?Zaten nerdeyse artık klasik harita bile kullanılmıyor ki.Navigasyon /yol gösterici cihazlar görüyorum artık turistlerin elinde kulağındaki aletle dinleyerek yol buluyor,BENİM BÜTÜN HARİTALARIM hem kendi hem de sınıflardaki bilgisayarın masa üstünde sınıf-sınıf ayrılmış ve istediğim haritayı yansıtıp ve hatta istediğim kadar büyütüp kullanıyorum.Yani ben 4-5 senedir tahtaya harita asmıyorum.ve belki de yakında ölçekleri de anlatmamıza gerek kalmayacak zannımca.Hani nasıl artık kimse kütüphaneye gidip de konu araştımıyorsa(biz hala 6.sınıf 1.ünitede katalog tarama filan öğretiyoruz) haritayı da alıp duvara asıp göterme devri bitti derim.Haritayı yansıtın ve istediğiniz noktayı büyütün,hatta on-line haritalarla evinizi bile bulun

hülya canbaz

Yeni Üye
Üye

şu haritalığın resmini bi türlü görmedim :(

sidar59

Üye
Üye

Dosyayı hangi program ile açabiliyoruz, ben açamadım

buluthan

Üye
Üye

rr