Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

kepsutlu

Üye
Üye
Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

Arkadaşlar artık ne haritaya nede haritalığa gerek var.Artık bilgisayar ortamında ders yapıyoruz,hepsi bellekte mevcut. Tabii belleği doldurmakta ayrı bir uğraş istiyor.Dokuz yıldır bilgisayar ortamında ders işlemekteyim,görselliğin farkı mutlaka oluyor.
mgumusoluk hocamın sınıfı gayet düzenli.

mgumusoluk

Üye
Üye

Sınıfımıza projeksiyon cihazı geldi. Haritalık biraz gereksiz poziyonuna düştü. Tam aklımdan böyle geçiriken, projeksiyonum bozulduuuuuuu. Yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.xD

selmansahan

Üye
Üye
Arkadaşım harita dolabını çok beğendim.hoş görünüyor, kullanışlı, en önemliside maddi olarak uygunluğu.gerçi bizim (acilen zengin olması gereken) bazı esnaflarımızdan 250 ve 150 tl gibi fiyat isteyenlerde oldu ama 50 tl ye yapacak insaflı esnaflarımızda var.şiparişini verdim.haftaya takacak.paylaşımın için çok teşekkür ederim...

ozay05

Üye
Üye
hocam sınfınıza çok güzel olmuş ben merzifonda otuuyorum şu an da patnosta görev yapıyorum daha önce o okul için ücretli aranmıştım gitmemiştim bilseydim sosyal bilgiler sınıfı olduğunu giderdim insan daha verimli olur öle bi sınıfta..şu an merkez bi okulda çalışıyorum ama sosyal sınıfım yok müdürümden talep edeceğim heveslendim..

oktar37

Üye
Üye

haritalığa gerek yok diyen hocama acizane kendi fikirlerim.
1- siz olmadığınızda tenefüs yada öğle aralarında öğrenciler haritaları nasıl inceleyecek.
2- elektrik olmama durumunda ne yapılacak.
3- elekronik aletlerin her zaman bozulma ve tamir süresi olabilir?
mutlaka bilgisayar ortamında bulunan ve projeksiyon ile yansıtılan haritanın faydası çok daha fazladır ama projeksiyon herşeyin çözümü değil.
bu arada hocamın dersliği çok güzel. tebrik ederim...