Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

mgumusoluk

Üye
Üye
Panolar; Bildiğimiz kara tahtanın üzerine strafor yapıştırılması ile imal edilmişti. Ben onların üzerini kumaş kapladım. Kumaşı, ahşabın yanlarından gerdirerek raptiye ile tutturdum. Harita dolabını isteyen yaptırsın kullansın. Zaten bu amaçla sınıfımın fotoğraflarını sergiledim. Öğretmenler odasında bir köşede duran sandık şeklindeki acayip haritalıklardan kurtulalım diye. ;)

mgumusoluk

Üye
Üye
Arkadaşlar, yön levhasını da kendim yaptım. Özellikle harita dolabının üzerine astım. Haritada yönleri bilmeyen öğrenciler rahatlıkla harita üzerindeki yönü bulabiliyorlar. Ayrıca harita dolabının sol tarafında küçük bir çerçeve asılı, bu çerçevede harita dolabındaki haritaların numaralandırılmış bir listesi var. Dolap üzerindeki numaralar yardımıyla istenilen harita kolaylıkla bulunuyor.

e_avcu

Üye
Üye
Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

öğretmenim sınıfınız gerçekten çok güzel. ben kaç haftadan beri haritalık yapmayı düşünüyordum hatta tanıdık bi bakkaldan keklerin konulduğu bi rafta karar kılmıştım öğrencilerimin esprilerine rağmen :))) müsadeniz olursa kek raflarımı atmak ve sizin haritalığınızı yaptırmak istiyorum.Başarılarınızın devamını dilerim

ceylan25

Çalışkan Üye
Üye

çok güzel sınıfınız maalesef benim okulumda böyle bir uygulama yok