Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

mgumusoluk

Üye
Üye
001rat.jpg

SINIFIN GENEL GÖRÜNÜMÜ

002fsx.jpg

HARİTA DOLABI VE YÖN LEVHASI

003in.jpg

HARİTA DOLABINDA HARİTA KULLANIM ŞEKLİ

004bgs.jpg

ATATÜRK KÖŞESİ, 6-7-8 ZAMAN ŞERİTLERİ KÖŞESİ, 15 GÜNDE BİR DEĞİŞTİRİLEN 2 HARİTA

005vi.jpg

SINIF GENEL GÖRÜNÜM VE ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

006nso.jpg

ATATÜRK'ÜN HAYATI PANOSU, İNKILAP TARİHİ PANOSU, ESKİ TÜRK DEVLETLERİ PANOSU, AMASYA İL HARİTASI

007zy.jpg

6-7 VE 8. SINIF ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

008oxf.jpg

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI VE ATATÜRK KÖŞESİ

009iu.jpg

ARKA SIRADAKİLERİN MEKANI ;D

010gu.jpg

ELBİSE ASKILARI VE 6-7-8. SINIF ZAMAN ŞERİTLERİ

hartalik.jpg

HARİTALIĞIN ÇİZİMİ

Harita dolabını "SOSYAL BİLG. ÖĞRT." rumuzlu arkadaşın haritalığını örnek alarak yaptım. Kendisine çok teşekkür ederim.
Yorumlarınızı bekliyorum. :)
METE GÜMÜŞOLUK Y.Y.Ü. EĞİTİM TARİH 1998

sarpdoruk

Yeni Üye
Üye
:) HARİTA DOLABINIZI ÇOK BEĞENDİM. GERÇEKTEN ÇOK ORJİNAL OLMUŞ. SINIFINIZ ÇOK GÜZEL BAŞARILAR DİLERİM :)

mgumusoluk

Üye
Üye
Sağolun. teşekkürler. Projesini kendim çizdim. Marangoza suntadan 20 tl karşılığı yaptırdım. MDF olsa daha iyi olacaktı, malum köy okulu.

güleç

Çalışkan Üye
Üye
Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

harita dolabı çok güzel üzerine harita asılıyor olmasıda çok iyi..sınıfınızda gayet güzel hocam emeğinize sağlık..başarılar...

sosyalim78

Üye
Üye

hocam sınıfınız çok güzel.harita dolabınızın aynısını yaptırmayı düşünüyorum müsadeniz olursa.ben de amasya taşova dayım.hocam panolarınız strafor mu?BAŞARILAR DİLERİM:)